آخرین تمرین در زمین اصلی؛ / روسی‌ها زیر و روی ورزشگاه آزادی را درآوردند(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، کاروان تیم ملی فوتبال روسیه که برای انجام مسابقه تدارکاتی مقابل شاگردان امیر قلعه‌نویی، روز سه‌شنبه در کمپ اختصاصی خود تمرین کرده و پس از آن راهی تهران شده بودند، چهارشنبه شب در ورزشگاه آزادی یک جلسه تمرینی انجام دادند.

بنابر درخواست تیم ملی روسیه برای آشنایی بیشتر با زمین چمن محل برگزاری مسابقه با تیم ملی ایران، شاگردان والری کارپین چهارشنبه شب در استادیوم آزادی حضور پیدا کردند و آخرین جلسه تمرینی خود را پیش از این دیدار تدارکاتی انجام دادند.

در حالی که بنابر تصمیم کادر فنی تیم ملی ایران و برای جلوگیری از آسیب به زمین چمن ورزشگاه آزادی در زمان بارش باران در تهران و آمادگی بیشتر این استادیوم برای مسابقه با روسیه، آخرین جلسه تمرینی شاگردان امیر قلعه‌نویی در زمین شماره دو کمپ تیم ملی برگزار شده بود، اما روسی‌ها در زمین اصلی تمرین خود را انجام دادند.

تیم ملی روسیه که برای دومین بار به تهران سفر می‌کند، نخستین بازی تدارکاتی خود در سال ۲۰۲۳ میلادی را برابر ملی‌پوشان ایران انجام خواهد داد که شاگردان والری کارپین ۲۴ ساعت قبل از این بازی، یک جلسه تمرینی سبک در ورزشگاه آزادی انجام دادند و با شرایط این استادیوم کاملا آشنا شدند.

نظر شما !!