آرتتا: با شایستگی به گل تساوی رسیدیم/ بازی عجیبی بود

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، میکل آرتتا که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (دو‌شنبه) در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس با گل دقیقه 5+90 الکساندر لاکازت از یک شکست خانگی مقابل کریستال‌پالاس گریخت و به تساوی 2-2 رسید، پس از این دیدار گفت: بازی عجیبی بود. به نظرم ما خیلی خوب شروع کردیم و کاملاً بر بازی مسلط بودیم. بازی خیلی روانی را در همان مقطع آغازین از خود به نمایش گذاشتیم و با حضور گسترده در منطقه یک‌سوم حریف با شایستگی به گل رسیدیم. ما بازی را کاملاً در کنترل خود داشتیم اما پس از آن آرامش و باور خود را از دست دادیم و شاید بلوغ لازم برای مدیریت بهتر شرایط را نداشتیم.

وی افزود: ما توپ‌های زیادی لو دادیم و پیگیر پاس‌های‌ خود نبودیم. کنترل بازی را از دست دادیم و مجبور شدیم به لاک دفاعی برویم و در این مقطع از این دیدار از بازی‌مان لذت نبردیم. در نیمه دوم تغییراتی در تیم به وجود آوردیم و اوضاع کمی بهتر شد. ما دوباره بر بازی تسلط پیدا کردیم اما دوباره توپ‌هایی لو دادیم و در این لیگ نمی‌توانید چنین کاری کنید چون ممکن است به قیمت باز شدن دروازه‌تان تمام شود.

سرمربی اسپانیایی آرسنال تصریح کرد: پس از دریافت دو گل کارمان برای بازگشت به بازی سخت شد، اما باید از بازیکنان تعریف و تمجید کنم که هرگز تسلیم نمی‌شوند و بازیکنان تعویضی ما هم فوق‌العاده بودند. ما در مقاطع پایانی بازی دو یا سه موقعیت خیلی خوب روی دروازه کریستال‌پالاس خلق کردیم و در نهایت با شایستگی به گل تساوی رسیدیم.

آرسنال در حال حاضر با 11 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس قرار دارد و با چلسی صدرنشین هشت امتیاز اختلاف دارد.

انتهای پیام/

نظر شما !!