آرزوهای یلدایی طنازان محبوب برای مردم/ نمایشِ جذاب منوچهر آذری و جواد انصافی + فیلم

خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین– مجتبی برزگر: آخرین بخشِ ویژه برنامه یلدایی فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین اجرای طنزگونه دو طنازِ محبوب مردم است. منوچهر آذری و جواد انصافی در میزگردِ طنز حضور پیدا کردند و حرف‌های قابل تأمل و توجهی زدند که به زودی مشروحِ آن منتشر خواهد شد. اما در میانِ حرف‌های یلدایی‌شان، آرزوهای زیبا و نمایشِ دو نفره‌ای هم در پایان داشتند که مخاطبان می‌توانند به تماشای ویدئوی این برنامه بنشینند. 

منوچهر آذری و جواد انصافی بعد از سلام و احوالپرسی با مخاطبان، چند لحظه‌ای اشعاری را به مناسبِ شب یلدا برای مردم خواندند. انصافی در میانِ این صحبت‌ها، از مفاهیم شبِ یلدا هم گفت. او تأکید کرد:

“چندین سال درباره آیین‌های کهن ایرانی خصوصاً یلدا، پژوهش و تحقیق کردم که شبِ یلدا چه عقبه‌ای دارد و سنت بزرگی است. باید برای آن چه برنامه‌سازی کرد و این فرهنگ را چطور به نسل‌های آینده انتقال داد اما متأسفانه برنامه‌سازان به سراغِ بحث‌های جنبی آن یعنی دعوت از چند هنرمند و خواننده رفته‌اند و از بخش‌های علمی و اصالت‌هایش بهره نمی‌برند. پیام اصلی شبِ چله در کنار پیام‌های مهم و نهفته آن، استحکام خانواده ، همبستگی و اتحاد است و اگر درست با این آیین‌ها برخورد شود می‌توان این فرهنگ غنی را به بهترین شکل ممکن انتقال داد.”

او درباره خوردنی‌ها و غذاهای یلدایی هم صحبت‌هایی داشت که مشروحِ آن در ویدئوی این برنامه آمده است. آذری و انصافی سپس در پاسخ به سؤالی درباره ساده گرفتن گذشتگان در میهمانی‌های یلدایی صحبت کردند. سپس درباره خانواده و فرزندآوری و توجه به پیشکسوتان در عرصه فرهنگ و هنر نکاتی داشتند. البته آذری نسبت به بالا رفتن توقعات و سخت گرفتن ازدواج و تشکیلِ خانواده هم گلایه‌هایی داشت که باید جوانان آن‌قدر این موضوعات را سخت نگیرند و به تشکیل خانواده توجه کنند. او همچنین به این نکته اشاره کرد که رادیو و تلویزیون و سینما باید برای توجه بیشتر به حوزه خانواده به میدان بیایند. 

آذری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در بخشِ دیگری از این برنامه، گلایه‌هایی هم داشت به پخشِ تبلیغات بازرگانی و نمایشِ تجملات در سریال‌ها و فیلم‌ها که نشان دادن این فضاها، توقعات را بیشتر بالا می‌برد. در پایان هم این دو بازیگر، سرِ سفره یلدا آرزوهایی برای مردم داشتند. آذری آرزو کرد: من آرزو دارم که همه جوان‌ها خوشبخت بشوند سلامت کامل برای همه مردم این مملکت دارم. مسئولانی که بی‌شائبه کار می‌کنند را خدا قوت می‌گویم. 

انصافی هم آرزو کرد: آرزوی من همین است یعنی اینکه غم از سفره مردم کنده بشود و دور ریخته بشود و شادی جایگزین همه اینها باشد.

در پایان هم این دو بازیگر پیشکسوت اجرایِ برنامه‌ای داشتند که قابل توجه و جذاب است. البته مشروحِ گپ و گفت‌ها به زودی منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

نظر شما !!