آغاز ثبت‌نام بیمه تکمیلی ستایشگران، فعالان فرهنگی و مسئولان هیأت‌ها +لینک

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بنیاد دعبل خزاعی طی اطلاعیه‌ای از ستایشگران اهل‌بیت علیهم‌السلام، فعالان فرهنگی و مسئولین هیأت‌ها که دارای بیمه پایه هستند، برای ثبت نام بیمه تکمیلی دعوت کرد.

در این اطلاعیه آمده است این بنیاد بستری برخورداری این اقشار از بیمه تکمیلی شرکت دانا را با شرایط ویژه‌ای فراهم کرده است.

متقاضیان برای مشاهده شرایط و ثبت نام بیمه تکمیلی تا ۱۶ دی‌ماه از اینجا اقدام کنند.

افراد برای برخورداری از بیمه باید شرایط زیر را داشته باشند:

۱ـ متقاضی درخواست بیمه تکمیلی باید از جامعه هدف بنیاد دعبل خزاعی شامل ستایشگران اهل بیت علیهم‌السلام، فعالان فرهنگی و مسئولین هیأت‌ها باشد. در صورت تمایل فرد متقاضی می‌تواند افراد تحت تکفل خود را با نسبت پدر، مادر، فرزند و همسر نیز ثبت نام کنند.

۲ـ شرط استفاده از این طرح داشتن بیمه پایه است.

۳ـ حق بیمه ماهانه هر یک از بیمه شدگان با احتساب مالیات بر ارزش افزوده مبلغ ۱.۴۰۰.۰۰۰ ریال است.

۴ـ بیمه گذار موظف است کل حق بیمه یک سال را یک جا و در ابتدای انعقاد قرارداد پرداخت کند.

تبصره: در صورتی که متقاضی در لیست بیمه شدگان بنیاد دعبل خزاعی باشد، می‌تواند حق بیمه را در ۱۲ قسط مساوی و متوالی در سررسیدهای اعلامی بنیاد دعبل خزاعی واریز کند.

۵ـ شرط سنی بیمه شدگان تحت تکفل ذکور مجرد تا ۳۰ سال به شرط عدم اشتغال و عدم ازدواج و فرزندان مونث تا زمان ازدواج و یا اشتغال به کار است.

انتهای پیام/


نظر شما !!