آغاز عملیات اجرایی متروی پردیس توسط قرارگاه خاتم الانبیاء

به گزارش پایگاه خبری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین از پردیس، طی مراسمی با حضور اسلامی وزیر راه و شهرسازی، علی عسگری رئیس سازمان صداوسیما، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، مدیرعامل شرکت عمران پردیس و مدیران صدا و سیما عملیات اجرایی ساخت ۳۰۰ واحد طرح اقدام ملی ویژه کارکنان سازمان صدا و سیما در شهر پردیس و تعداد دیگری واحد اقدام ملی نیز شهرهای پرند، هشتگرد و اردبیل آغاز شد.

سید مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران پردیس طی این نشست اظهار کرد: پس از حضور وزیر در وزارت راه و شهرسازی بزرگترین چالش کشور را در پردیس داشتیم و آن چالش ساخت ۸۴ هزار واحد مسکن مهر در پردیس که به علت تاخیر در تحویل، توقف ساخت واحدها و عدم شروع ۸۰۰۰ واحد، باعث بروز نارضایتی‌های مردمی شده بود. 

وی افزود: همه گیری کرونا این مشکلات را مضاعف کرده بود و تمام منابع و آورده مردمی تا پیش از حضور وزیر صرف شده بود اما با پیگیری‌های وی بیش از ۷ هزار میلیارد تومان در بخش‌های مختلف از منابع شرکت عمران برای تکمیل ۷۶ هزار واحد صرف شد.

هدایت ادامه داد: از سال ۸۹ تا حضور اسلامی ۳۰ هزار واحد تکمیل شده بود و در بخش اجرای پروژه‌های روبنایی، شبکه‌های آب، فاضلاب، ساخت مدارس برای آموزش و پرورش، مجموعه‌های ورزشی، فضای سبز، کلانتری و… تماما توسط شرکت عمران پردیس ساخته شد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس اضافه کرد: کار در پردیس سخت است زیرا میلیون‌ها متر مکعب خاکبرداری، ساخت ۱۲۰ کیلومتر دیوار حائل به ارتفاع متوسط ۶ متر و… کار و هزینه بسیاری داشته که این موارد ساخت مسکن مهر را در پردیس به پروژه‌ای بی‌نظیر تبدیل کرده است.

وی تصریح کرد: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در این دوره در بخش‌های روبنایی پروژه افتتاح شده و در بخش زیربنایی انشعابات و شبکه آب و فاضلاب، مخازن آب، تاسیسات پمپاژ آب و ساخت تصفیه خانه فاضلاب و آب توسط شرکت عمران تکمیل شده و تمام خدمات زیربنایی تا به امروز تکمیل شده است.

هدایت اعلام کرد: متروی پردیس با پیگیری‌های شخص وزیر و اخذ مصوبات و مجوزات لازم اجرای آن به زودی آغاز می‌شود تا شهروندان از حمل و نقل ایمن بهره مند شوند‌.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان اینکه طی روزهای آینده عملیات اجرایی متروی پردیس توسط قرارگاه خاتم الانبیاء آغاز خواهد شد، تشریح‌کرد: همچنین در طرح اقدام ملی عملیات اجرایی ساخت ۱۰ هزار واحد آغاز شده و ۱۰ هزار واحد دیگر نیز با اهدای زمین به شرط ساخت به پیمانکاران واجد شرایط واگذار شده است.

وی افزود: ساخت ۳ هزار واحد اقدام ملی نیز در بخش ثبت نامی داشتیم که سکوهای آن توسط پیمانکاران ساخته و در مراحل پایانی است.

هدایت عنوان کرد: پروژه سازمان صدا و سیما نیز حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ واحد است که تمام زیر ساخت‌های آن تکمیل است و خدمات زیربنایی و روبنایی این پروژه مشکلی ندارد و امروز این پروژه کلنگ‌زنی می‌شود.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس ابرازکرد: کار ساخت باقی مساکن مهر نیز تا پایان سال به اتمام رسیده و ضمن تحویل متقاضیان مسکن مهر پرونده مسکن مهر در پردیس بسته شود.

  انتهای پیام/خ


نظر شما !!