آغاز  پویش کتابخوانی کتاب «تنها گریه کن» از خانه یک شهید

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین مراسم افتتاحیه مسابقه بزرگ کتابخوانی کتاب «تنها گریه کن» که روایت زندگی پر ماجرا و خواندنی خانم اشرف سادات منتظری مادر شهید محمد معماریان است، در منزل شهید معماریان و با حضور مادر گرانقدر شهید، راوی این کتاب و عوامل پویش این مسابقه از انتشارات حماسه‌یاران برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حسین کاجی، راوی دفاع مقدس با اشاره به عظمت کار مادران شهدا بیان داشت: این سومین پویش بزرگ کتابخوانی است که توسط انتشارات حماسه‌یاران برگزار می‌شود و این دفعه تصمیم گرفتیم با هدف معرفی الگوی زن مسلمان جهادی و طراز انقلاب اسلامی به جامعه، پویش کتابخوانی کتاب «تنها گریه کن» به روایت مادر شهید معماریان را کلید بزنیم.

 اشرف سادات منتظری مادر شهید محمد معماریان

در ادامه جلسه، حجت الاسلام کتابی دبیر پویش‌های کتابخوانی انتشارات حماسه با اشاره به جزئیات این مسابقه گفت: پویش کتابخوانی کتاب «تنها گریه کن» به تناسب شخصیت زینب‌‌گونه راوی کتاب، در ایام محرم و صفر با همکاری مرکز رسانه ای شیرازه و سازمان صداوسیما در سطح ملی اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی برای برندگان در نظر گرفته شده که علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند کتاب را از سه روش خرید اینترنتی از سایت انتشارات www.hamasehyaran.ir، خرید پیامکی با ارسال عدد۳ به سامانه ۳۰۰۰۱۹۱۷۱۷ و یا خرید از کتابفروشی های معتبر تهیه کنند.

درباره شهید

شهید محمد معماریان در بهمن ماه ۱۳۳۷ در خانواده‌ای مذهبی و در شهر مقدس قم دیده به جهان گشود. او توسط بسیج سپاه ناحیه قم به جبهه اعزام شد. سرانجام در منطقه حلبچه و در عملیات والفجر ۱۰ به فیض عظیم شهادت نائل آمد و پیکر مطهرش در گلزار شهدای قم، آستان مقدس امامزاده علی بن جعفر (ع) آرام گرفت.

انتهای پیام/


نظر شما !!