آلمان ۲-۰ پرو: این تیم روی شاخ فولکروگ می‌چرخد!

به گزارش “ورزش سه”، آلمانی‌ها که به دلیل میزبانی در یورو ۲۰۲۴، در رقابت‌های مقدماتی این مسابقات حضور ندارند، امشب در دیداری دوستانه مقابل پرو قرار گرفتند و با دو گل نیکلاس فولکروگ به پیروزی رسیدند.

آلمانی‌ها که بازی را بهتر شروع کرده بودند، در دقیقه 12 به گل اول رسیدند. روی یک پاس بلند بود که کای هاورتز توپ را با سینه برای فولکروگ فراهم کرد و او هم با یک ضربه حساب شده کار را تمام کرد.
در دقیقه 19 همه چیز برای رسیدن آلمان به گل دوم فراهم بود اما واکنش خوب پدرو گایسه، مانع از گلزنی فلورین ویتز و تیمو ورنر شد.
اما برتری ژرمن ها سرانجام در دقیقه 33 نتیجه داد و این تیم به گل دوم رسید. این بار روی نفوذ ماریوس وولف و ارسال کوتاه او، باز هم فولکروگ درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه بغل پا کار را تمام کرد.
آلمانی‌ها در همان نیمه اول صاحب یکی دوموقعیت خوب دیگر شدند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید. 
در نیمه دوم هم آلمانی‌ها ابتکار عمل را در دست داشتند و در دقیقه 60، چیزی نمانده بود سرژ گنابری گل سوم را به ثمر برساند اما ضربه او به تیر دروازه پرو برخورد کرد.
پنج دقیقه بعد، خطای آبرام روی شلوتربک باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. کای هاورتز پشت ضربه قرار گرفت و توپ را به تیر عمودی دروازه کوبید. او توانست ضربه برگشتی را وارد دروازه کند اما با توجه به اینکه بین دو ضربه او، هیچ بازیکن دیگری توپ را لمس نکرده بود، گل او مردود اعلام شد.
در دقایق باقی مانده باز هم آلمانی‌ها بودند که بر بازی تسلط داشتند و می‌توانستند به گل‌های بعدی برسند اما اتفاق رخ نداد و در نهایت بازی با همان دو گل به پایان رسید. 
 

نظر شما !!