آماده بازی با آرژانتین هستیم/ پریشیچ: می‌دانم مسی نمی‌خواهد مثل رونالدو حذف شود

به گزارش “ورزش سه”، فردا تیم های ملی کرواسی و آرژانتین در نیمه نهایی جام جهانی به مصاف هم خواهند رفت. کرواسی برای دومین دوره متوالی به جمع چهار تیم پایانی رسیده و این شانس را دارد تا بار دیگر راهی فینال شود ولی حریف فردای این تیم نیز بسیار باانگیزه و قدرتمند است.

ایوان پریشیچ، ستاره تیم ملی کرواسی و باشگاه تاتنهام، در نشست خبری این بازی گفت:«حضور در نیمه نهایی حس فوق‌العاده‌ای دارد به خصوص که برای دو دوره متوالی ما به جمع چهار تیم پایانی رسیده ایم. البته مقایسه بازی فردا با نیمه نهایی جام جهانی قبلی درست نیست. اگر بازی خودمان را انجام دهیم، شانس خوبی برای رفتن به فینال خواهیم داشت. امسال شاهد شگفتی های زیادی بوده ایم. کسی تصور می کرد مراکش به نیمه نهایی برسد؟ ما در بازی اول برابر مراکش خوب نبودیم و همه انتقاد کردند اما بازی به بازی بهتر شدیم. برای بازی فردا برنامه ویژه‌ای نداریم ولی می دانیم که باید به مدافعان کمک کنیم. باید بهترین نمایش را ارائه دهیم و تا ثانیه پایانی مبارزه کنیم.»

پریشیچ بهترین گلزن کرواسی در ادوار جام جهانی است. او در این رابطه گفت:«من اینجا هستم تا به تیم کمک کنم. موفقیت و پیروزی تیم مهم‌تر از هر رکورد فردی است.»

انگیزه بالای لیونل مسی و آرژانتینی ها برای فتح جام:«همه دیدیم که رونالدو با پرتغال حذف شد و با وجود حضور در پنج دوره جام جهانی نتوانست قهرمان شود. این پنجمین جام جهانی مسی است و مطمئنم که فردا همه توانش را برابر ما خواهد گذاشت و دوست ندارد از جام جهانی کنار برود. امیدوارم بازی فردا یک بازی جوانمردانه باشد و هر تیمی بهتر بازی کند، پیروز شود. ما 100 درصد توان‌مان را در زمین می گذاریم و می خواهیم به فینال برویم.»

نظر شما !!