آمریکایی‌ها هنوز امیدوارند، همه نگاه‌ها به هشت آذر

به گزارش “ورزش سه”، تساوی یک بر یک مقابل ولز، شروع کار امریکا در این دوره از جام جهانی بود. این تیم در گام دوم توانست انگلیس را با نتیجه 0-0 متوقف کند و حالا با دو امتیاز در مکان سوم گروه B حضور دارد. این تیم در آخرین بازی خود همزمان با تقابل انگلیس – ولز به مصاف ایران خواهد رفت تا سرنوشت صعود خود و دیگر تیم های این گروه مشخص شود.

برهالتر در پایان بازی با انگلیس از نتیجه به دست آمده ابراز رضایت کرده و هدف تیمش را کسب پنج امتیاز دانست؛ او در صحبت های کوتاه خود تاکید کرد که تیمش با شکست دادن ایران به دور بعد صعود می کند. در کنار این اظهارات امیدوارانه سرمربی امریکا، فدراسیون فوتبال این کشور نیز با انشار پستی در شبکه‌های اجتماعی، اوج هیجان در گروه دوم را به نمایش گذاشت.

در کنار عکسی از جدول گروه دوم که امریکا در آن با دو امتیاز پایین تر از انگلیس (چهار امتیاز) و ایران (سه امتیاز) در مکان سوم حضور دارد، متن کوتاهی هم به چشم می خورد با این کلمات: “همه نگاه‌ها به روز سه‌شنبه…” آنها در این روز که مصادف است با هشتم آذر، سومین بازی دور گروهی خود را مقابل ایران برگزار خواهند کرد و باید دید که مثل تقابل 20 سال پیش، بازنده خواهند بود یا این بار نتیجه دیگری در انتظار این تقابل بسیار حساس است.

نظر شما !!