آموزش بغل پای رحمتی مقابل استقلال(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، نتیجه گرفتن مقابل استقلال برای سید مهدی رحمتی اهمیت زیادی داشت و او به همراه کادر فنی‌اش وقت زیادی صرف کردند تا بتوانند آبی‌ها را مثل دو تقابل گذشته‌شان متوقف کنند ولی یک ضربه ناگهانی و هوشمندانه از ستاره ریزنقش استقلال کاری کرد تا آنها نتوانند به خواسته خود برسند.

رحمتی که در جریان دیدار با استقلال جنب و جوش زیادی در کنار زمین داشت و نکات فنی لازم را بارها به بازیکنان و به ویژه خط دفاعی و هجومی خود گوشزد می‌کرد، در لحظاتی از مسابقه حتی تا نحوه ضربه زدن صحیح به توپ را یادآور شد که تصاویر او در یک لحظه از دوربین عکاس “ورزش سه” به ثبت رسید.

دروازه‌بان پیشین استقلال که حالا روی نیمکت آلومینیوم دیده می‌شود و نشان داده می‌تواند یک مربی آینده‌داری در فوتبال ایران باشد، سال گذشته تیمش را تا فینال جام حذفی رساند و این فصل هم به دنبال حفظ جایگاه تیمش در نیمه بالای جدول است تا این ثبات، او را در مسیر موفقیت برای سال‌های بعد قرار بدهد.

رحمتی در شرایطی تیمش را آماده پنج دیدار باقی مانده از فصل جاری لیگ برتر می‌کند که جمعه شب هفته جاری باید در قائم‌شهر تیمش را به مصاف نساجی مازندران بفرستد و امید زیادی دارد مثل دور رفت بتوانند برتری را به دست بیاورند و با ارائه یک نمایش تاکتیکی و برتر نسبت به تیم حریف، دست پر به اراک برگردند.

 

 

عکس: محمد عباسی

نظر شما !!