آنها احتمالا بازی بارسا را ندیده بودند!/ جشن صعود خطرناک اینتری ها

به گزارش “ورزش سه”، هواداران تیم اینترمیلان در جریان جشن صعود تیم‌شان به فینال چمپیونزلیگ با شعارهای تمسخرآمیز خود حسابی از خجالت هواداران تیم رقیب در آمدند. برخلاف جشن قهرمانی بارسلونایی ها در زمین اسپانیول اما این رفتار هواداران اینتر به جنجال خاصی منجر نشد.

بعد از اینکه لائوتارو در نیمه دوم بازی برگشت دروازه میلان را باز کرد دیگر همه می دانستند که تکلیف فینالیست مشخص شده است. هواداران اینتر بعد از این گل شروع به سر دادن شعارهای تحریک آمیز و پر از کنایه کردند که از جمله آنها می تواند به شعار «پیولی در آتش سوخت!» اشاره کرد.

اندک هواداران میلان در این لحظات فقط یک تماشاگر بودند. با نزدیک تر شدن به دقایق پایانی شدت شعار علیه روسونری ها به اوج رسیده بود و حتی گوینده ورزشگاه نیز از هواداران خواست تا شعارهایی را سر دهند که به خودی خود جنجال برانگیز بودند.

دیمارکو و دیگر بازیکنان اینتر نیز به این جشن اضافه شدند و با متلک های بسیار بیش از اینکه صعود خود را جشن بگیرند روی تحریک هواداران حریف تمرکز کردند و تقریبا نیز در این کار موفق بودند. آنها البته خوش شانس بودند که چنین رفتاری به خشم هواداران حریف و ایجاد التهابی جنجالی نیانجامید.

دو روز پیش بود که بازیکنان بارسلونا بعد از قطعی شدن قهرمانی خود در لالیگا اقدام به برپایی یک جشن قهرمانی کوچک در خانه اسپانیول کردند. این رفتار با عصبانیت شدید هواداران میزبان همراه بود که در کسری از ثانیه به داخل زمین هجوم بردند تا بازیکنان از ترسشان به رختکن فرار کنند. اینتری ها امشب خوش شانس بودند که جشن شیطنت آمیزشان به جنجال و جنگ در سن سیرو بدل نشد.

نظر شما !!