آنها به دنبال تمدید قرارداد لئو هستند / پاریس مخالف جدی بازگشت مسی به بارسا

به گزارش “ورزش سه”، پاری سن ژرمن مشتاق است تا لیونل مسی دوران حرفه ای خود را در پایتخت فرانسه به پایان برساند. این باشگاه به صراحت اعلام کرده که مخالف پیوستن مجدد لئو به بارسلونا است.

قرارداد فعلی مسی با غول های لیگ 1 فرانسه تابستان آینده به پایان می رسد و شایعات پیرامون آینده این بازیکن آرژانتینی از هم اکنون آغاز شده است.

بسیاری از هواداران معتقدند مسی به باشگاه سابقش، بارسلونا باز خواهد گشت. در حالی که برخی دیگر فکر می کنند برنده جام جهانی برای بازی در MSL به آمریکا می رود.

به گزارش مارکا، پی اس جی می خواهد مسی را حداقل تا سال 2024 حفظ کند زیرا می خواهد از بازگشت این بازیکن به بارسلونا جلوگیری کند.

آنها او را به عنوان یک دارایی در داخل و خارج از زمین می بینند. برای درک این موضوع ذکر همین نکته کافی است که بعد از حضور مسی در پاریس، فروش پیراهن های این تیم افزایش میلیونی داشته و 60 درصد لباس های فروخته شده، نام و شماره مسی را داشتند.

در چنین شرایطی باشگاه پاری سن ژرمن در تلاش است تا با مدیریت کامل روند خروج مسی، این اتفاق به بهترین شکل رخ دهد. این در حالی است که لاپورتا اخیرا از تمایل خود به بازگرداندن مسی به نوکمپ خبر داده بود.

نظر شما !!