آنها هجومی هستند و ما هم برنامه داریم/ تارتار: سه امتیاز بازی استقلال را می‌خواهم

به گزارش “ورزش سه”، مهدی تارتار سرمربی تیم ذوب‌آهن در نشست خبری پیش از بازی با استقلال حضور یافت و درباره این بازی گفت: سال نو را به همه هموطنان تبریک می‌گویم و امیدوارم سال خوبی برای همه عزیزان باشد و سلامتی و شادی برای همه باشد. طبیعتا بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. استقلال شرایط بسیار خوبی را دنبال می‌کند و چند هفته اخیر آماده فوق‌العاده داشتند.

* استقلال هجومی است و برای قهرمانی می‌جنگد
ما هم در سه هفته اخیر عالی بودیم و توانستیم 7 امتیاز از سه بازی سخت کسب کنیم. فوق‌العاده عمل کردیم و بازیکنان ما شرایط خوبی از نظر روحی و روانی داریم. تمرینات خوبی داشتیم و فکر کنم بازی بازی خوبی خواهد شد. یک تیم برای قهرمانی می‌جنگد؛ تیم قابل احترام استقلال، یک تیم هم بدون استرس باکیفیت بالا برای صعود در جدول بازی خواهد کرد.

* سعی می‌کنیم فضا را از استقلالی‌ها بگیریم
بازی خوبی خواهد شد و مساوی به درد هیچ تیمی نمی‌خورد و هر دو تیم برای برد بازی خواهند کرد اما با طرح و برنامه. استقلال طبیعتا هجومی بازی خواهد کرد و ما هم باتوجه به مهره‌های کلیدی استقلال، طرح و برنامه خاصی داریم. می‌دانیم آنها از فضاها به خوبی استفاده خواهند کرد و بازیکنان سرعتی و خوبی جلوی زمین دارند و ما سعی خواهیم کرد فضا را از آنها بگیریم و از فضای پشتشان استفاده کنیم. ضمن احترام به تیم خوب استقلال، امیدواریم به هدفمان که سه امتیاز است برسیم، البته کار سختی است.

ادامه دارد…

نظر شما !!