آنچلوتی: شاید اشتباه می‌کنم اما بازی‌مان هیچ نکته منفی نداشت

به گزارش خبرگزاری فر ماندهی، رئال مادرید هفته بیست‌و‌ششم لالیگا را با یک پیروزی سخت خارج از خانه برابر رایو وایکانو به لطف تک گل دقیقه 83 کریم بنزما پشت سر گذاشت، اما با وجود این نتیجه سرمربی‌اش کارلو آنچلوتی تأکید کرد که هیچ نکته منفی در عملکرد شاگردان خود ندیده است.

آنچلوتی گفت: من از بازی تیمم بسیار راضی‌ام، همینطور از تعهد بازیکنان و انسجامی که در بازی‌شان نشان دادند. این بازی از آن بازی‌هایی بود که به ما نشان داد نیاز داریم از کلی جهات جنگنده باشیم. من بسیار، بسیار راضی‌ام. بازی در خانه رایو‌ وایکانو کار سختی است، چون هوادارانش جو سنگینی برای شما می‌سازند، همینطور به خاطر شرایط نامناسب چمن آن. با این حال ما کارمان را بسیار خوب انجام دادیم.

آنچلوتی افزود: فکر نمی‌کنم تیم‌های زیادی اینجا آمده و بازی را برده باشند، آنهم به آسانی. من شاید اشتباه می‌کنم، اما امروز در بازی تیمم هیچ نکته منفی ندیدم و از این بابت بسیار خوشحالم. گاهی اوقات ناکام می‌مانید، اما مهمترین چیز این است که تلاش کنید و در این بازی هم ما هر کاری از دست‌مان ساخته بود، انجام دادیم. می‌توانیم بگوییم که این بازی مثل یک فینال بود، چون رئال مادرید معمولاً فینال‌ها را می‌برد. من فکر می‌کنم که تیم ما اکنون روی فرم است و من از این مسئله هم بسیار خوشحالم.

 

انتهای پیام/

نظر شما !!