ابطال مجمع به خاطر اشتباه محاسباتی جدی شد/ انتخابات تکواندو شاید وقتی دیگر بدون پولادگر!

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین”، انتخابات فدراسیون تکواندو روز چهارشنبه 15 دی ماه با حضور دو کاندیدا یعنی سیدمحمد پولادگر و هادی ساعی برگزار شد. در حالی که به صورت رسمی در مجمع اعلام شد که 57 عضو در این انتخابات حاضر هستند، قبل از رای گیری، بنیامین شکوه فر، معاون پارلمانی وزارت ورزش به عنوان رییس مجمع اعلام کرد به خاطر رعایت اصل بی طرفی رای خود را به داخل صندوق نخواهد انداخت. بدین ترتیب تعداد رای دهندگان 56 نفر شد؛ در حالی که 57 عضو در مجمع حاضر بودند.

در نهایت هادی ساعی 29 رای و سیدمحمد پولادگر 27 رای کسب کردند و اعلام شد که ساعی توانسته با رعایت قانون نصف به علاوه یک برنده انتخابات لقب بگیرد. 

اما بلافاصله بعد از پایان مجمع و در حالی که هادی ساعی پیام های تبریک زیادی هم دریافت کرده بود و در حال آماده کردن خودش برای نشستن روی صندلی ریاست بود، خبر رسید که ممکن است پولادگر شکایتی را به خاطر رعایت نشدن قانون نصف به علاوه یک در انتخابات طرح کند.

تا امروز هم این شکایت از سوی پولادگر طرح نشده، اما به نظر می رسد وزارت ورزش به اشتباه خود در خصوص نتیجه انتخابات پی برده است. با توجه به اینکه معاون وزیر ورزش هم حق رای در مجمع داشته، رای ندادن او در انتخابات به معنای رای ممتنع به حساب می آید و در آن صورت نصف آرا 28.5 رای و نصف به علاوه یک 29.5 رای بوده؛ در حالی که هادی ساعی 29 رای کسب کرده است. برخی معتقدند ساعی باید حداقل 30 رای به دست می آورده و انتخابات باید با نتیجه به دست آمده به دور دوم می رفت.

حالا از راهروهای وزارت ورزش به گوش می رسد که موضوع ابطال انتخابات به خاطر رعایت نشدن این قانون جدی شده و هادی ساعی نیز دیروز با حضور در وزارتخانه اعتراض خود را به گوش مسئولان رسانده است.
با وجود گذشت 4 روز از انتخابات خبری از برگزاری مراسم معارفه نیست و فعلا کیانی زاده به عنوان سرپرست فدراسیون امور را در دست دارد. 

در صورت ابطال انتخابات احتمالا سرپرست فدراسیون به کار خود ادامه می دهد و انتخابات فدراسیون نیز با ثبت نام دوباره از کاندیداها و در تاریخ جدیدی برگزار خواهد شد. البته که دیگر قطعا پولادگر که به معاونت قهرمانی وزارت ورزش رفته، در انتخابات رقیب هادی ساعی نخواهد بود.