اجازه ورود به وطنی را نخواهیم داد؛/ تهدید باشگاه نساجی در مورد تبلیغات محیطی

به گزارش “ورزش سه”، در هفته بیست و یکم لیگ برتر، نساجی مازندران میزبان استقلال است. این دیدار حساس در ورزشگاه وطنی برگزار می‌شود و مدیر عامل نساجی در آستانه این مسابقه، تهدید کرده که در صورت پرداخت نشدن مبالغ تبلیغات محیطی سال قبلی، اجازه حضور تبلیغات محیطی در این بازی را نخواهد داد.

نساجی در مدت اخیر نسبت به موضوع تبلیغات محیطی معترض بوده و حالا ایزد سیف الله‌پور بخشی از مصاحبه خود را به این مورد اختصاص داده است.

مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران درباره تبلیغات محیطی یادآور شد: سازمان لیگ در این زمینه مبلغ ناچیزی را به حساب باشگاه واریز کرده است که تنها هزینه یک سفر ما به مسابقات لیگ برتر است!

او در ادامه بیان کرد: با تمام احترامی که برای سازمان لیگ قائلم، اگر تا روز قبل (دوشنبه ۹ اسفند) از بازی با استقلال هزینه تبلیغات محیطی سال گذشته در لیگ برتر، هزینه ۵ بازی در جام حذفی، دو بازی پخش شده در شبکه سه و سه بازی پخش شده در شبکه ورزش و هزینه سوپرجام (در کرمان که مجبور شدیم با پرواز چارتر ۷۰ نفر از عوامل تیم را به مراسم قهرمانی ببریم)، را پرداخت نکنند، علی‌رغم میل باطنی، اجازه حضور تبلیغات محیطی را نمی‌دهیم.

در نهایت باید دید این موضوع به کجا خواهد رسید و آیا تبلیغات محیطی اجازه حضور در ورزشگاه وطنی را پیدا می‌کنند یا خیر.

نظر شما !!