احمد یامان: منتظر شنیدن خبرهای خوب هستیم/ واکنش‌ها به شایعه مرگ دروازه‌بان مالاتیا اسپور

به گزارش “ورزش سه”، زمین لرزه ای به بزرگی 7.8 ریشتر مناطق وسیعی از ترکیه و سوریه را لرزاند. در اثر این زمین لرزه بیش از هزاران نفر جان خود را از دست داده و ده ها هزار نفر نیز مجروح شدند. در جریان این زمین لرزه، احمد ایوب تورک اسلان، دروازه بان مالاتیا اسپور، یکی از افرادی بود که زیر آوار ماند و شایعات زیادی در مورد وضعیت سلامتی او به گوش می رسد.

حتی برخی از منابع، مرگ احمد ایوب را گزارش کردند اما هنوز او زیر آوار است و به قول سرمربی مالاتیا، با سرنوشت خود خلوت کرده است. باشگاه مالاتیا اسپور نیز با انتشار پستی در شبکه های اجتماعی با تایید در زیر آوار ماندن احمد ایوب، از هواداران خواست تا برای نجات و سلامتی او دعا کنند.

احمد یامان، رئیس مالاتیا اسپور در واکنش به شایعه مرگ دروازه بان تیمش گفت: “اخبار مربوط به مرگ احمد ایوب حقیقت ندارد. زلزله دیگر در حین انجام عملیات نجات رخ داد که باعث عقب نشینی تیم های نجات شد. با این وجود برای شنیدن اخبار خوب، امیدوار هستیم.”

یلماز وورال، سرمربی مالاتیا اسپور نیز در مورد وضعیت احمد و دیگر شاگردانش گفت: “من بعد از بازی با ریزه اسپور 2 روز به تیم مرخصی دادم. بیشتر بازیکنان در مالاتیا نبودند. فقط دروازه بان دوم ما، احمد ایوب تورک اسلان، آنجا بود. همسرش در این حادثه نجات داد، اما هنوز خبری از احمد نیست.”

عادل گورک، رئیس سابق مالاتیا اسپور در خصوص ابهاماتی که در مورد زنده بودن ایوب وجود دارد گفت:” متاسفانه اولین خبر این بود که احمد درگذشت، اما آخرین اطلاعات حاکی از ادامه تلاش ها برای نجات اوست. امیدوارم همه ما به آنچه می خواهیم برسیم و او نجات پیدا کند. دعای خیر همه ما با احمد است. اوضاع در مالاتیا بسیار بد است. برف سنگینی می بارد و امیدوارم خدا در این شرایط سخت کمک مان کند.”

نظر شما !!