ادعای جدید تلویزیون عربستانی / آغاز مذاکره نهایی مسی و الهلال در پاریس!

به گزارش “ورزش سه”، در روزهای اخیر شایعات زیادی پیرامون انتقال لئو مسی، فوق ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن به الهلال وجود داشته و حالا به نظر این شایعات وارد مراحل جدیدی هم شده‌اند.

دقایقی پیش تلویزیون SBC عربستان که یکی از مشهورترین شبکه‌های تلویزیونی این کشور است، اعلام کرد که یک عضو افتخاری از باشگاه الهلال راهی پاریس شده تا مذاکرات نهایی را با مسی انجام دهد.

این خبر که فضای فوتبال عربستان را به خود اختصاص داده، به‌شدت در صفحات اجتماعی وایرال شده و هواداران الهلال را به انجام این انتقال امیدوار کرده است‌.

تلویزیون SBC خبر از مذاکرات نهایی نماینده الهلال با لیونل مسی داده است.

تلویزیون عربستانی البته هیچ نامی از فرد مذاکره‌کننده با مسی منتشر نکرده و این خبر توسط رسانه‌های بین‌المللی نیز تایید نشده است.

از طرف دیگر، علاوه بر صحت و سقم خبر، نتیجه مذاکرات لیونل مسی با الهلال مشخص نیست؛ اما به نظر می‌رسد باشگاه آبی‌پوش عربستانی مصرانه به‌دنبال جذب فوق ستاره آرژانتینی است که در پایان فصل قراردادش در پاریس به اتمام خواهد رسید.

ماه گذشته باشگاه النصر موفق شد در انتقالی بزرگ کریستیانو رونالدو را به خدمت بگیرد و حالا در صورت انتقال مسی عربستان، بهترین بازیکنان دو دهه اخیر فوتبال دنیا، همزمان در لیگ این کشور حضور خواهند داشت.

نظر شما !!