ادعای دیلی میل:/ منچستر دست‌بردار نیست؛ مذاکره برای ستاره سویا

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین”، منچستریونایتد این روزها سخت در تلاش برای تقویت خود است. یونایتد می خواهد پس از سال 2013 یک بار دیگر فاتح لیگ برتر شود و به همین منظور اخیرا 85 میلیون یورو برای جیدون سانچو هزینه کرد. 

رافائل واران مدافع رئال نیز احتمالا با 50 میلیون یورو جذب خواهد شد ولی سوای اینکه واران به یونایتد ملحق شود یا خیر، این باشگاه برای جذب جولز کُنده نیز اقدام خواهد کرد.

 

 

 

 

 

مدافع میانی فرانسوی جوان سویا که تا 2024 با این باشگاه قرارداد دارد، در دو سال گذشته یک پدیده در میان مدافعان میانی دنیا بوده و سال گذشته سیتی حاضر بود برایش 50 میلیون یورو پرداخت کند که با مخالفت سویا روبرو شد. کُنده اخیرا گفته بود که دوست دارد راهی تیم بزرگتر شود و همین حالا از تاتنهام و چلسی نیز پیشنهاد دارد.

 

 

 

 

طبق ادعای دیلی میل، منچستری ها هنوز پیشنهادی رسمی برای کُنده ارائه نداده اند ولی در حال بررسی همه جوانب هستند تا بهترین پیشنهاد ممکن را به باشگاه اسپانیایی بدهند. 

یونایتد در قلب خط دفاعی خود هری مگوایر را دارد و با انتقال رافا واران و جولز کنده برای سال ها این منطقه را بیمه خواهد کرد.

 

نظر شما !!