ادعای شبکه اسکای/ پدیده کرواسی در یک قدمی پیوستن به بایرن مونیخ

به گزارش “ورزش سه”، دومینیک لیواکوویچ، دروازه‌بان تیم ملی کرواسی، یکی از شگفتی‌سازهای اصلی جام جهانی قطر است. کسی که با درخشش در ضربات پنالتی دیدار تیم ملی کشورش مقابل برزیل در مرحله یک‌چهارم نهایی مهم‌ترین نقش را در رسیدن کروات‌ها به نیمه‌نهایی داشت.

دروازه‌بان 27ساله کروات که فوتبال باشگاهی را در دیناموزاگرب دنبال می‌کند بعد از درخشش در این تورنمنت به عنوان یکی از بهترین سنگربانان جام مطرح شد و عده زیادی معتقد بودند او شایستگی بازی کردن در باشگاهی بزرگتر را دارد.

درخشش لیواکوویچ تنها به بازی با برزیل خلاصه نمی‌شود و او در بازی قبلی مقابل ژاپن در مرحله یک‌هشتم نهایی هم عملکردی درخشان داشت. در روزهای اخیر شایعاتی درباره انتقال او به منچستریونایتد مطرح شده بود که در نهایت تکذیب شد.

اما دقایقی پیش شبکه اسکای آلمان به نقل از فلوریان پلاتن‌برگ، روزنامه‌نگار ارشد این رسانه، خبری اختصاصی منتشر کرده و مدعی شد مذاکرات بین مدیر برنامه‌های لیواکوویچ و باشگاه بایرن مونیخ آغاز شده است و او به احتمال زیاد در ماه ژانویه راهی شهر مونیخ خواهد شد.

اختصاصی: گفتگو بین مدیر برنامه‌های لیواکوویچ و بایرن آغاز شده است تا او جانشین نویر بشود. 

بایرن مونیخ از مدتی پیش به دنبال جذب دروازه‌بانی می‌گردد که جانشین مانوئل نویر باشد. بعد از حذف آلمان و نویر در مرحله گروهی جام جهانی قطر او که به تعطیلات رفته بود در حال اسکی کردن دچار حادثه شد تا جذب دروازه‌بان برای مونیخی‌ها تبدیل به اولویت بشود.

با درخشش لیواکوویچ او حالا به صدر فهرست دروازه‌بانهای مد نظر این باشگاه رسیده است. مانوئل نویر در حال اسکی کردن با شکستی پا مواجه شده و مصدومیتش آنقدر جدی بود که او را با هلیکوپتر به بیمارستان منتقل کردند. بایرن می‌داند که فصل برای نویر به پایان رسیده است.

امروز برخی رسانه‌های آلمانی مدعی شدند بایرنی‌ها الکساندر نوبل و سوِن اولریش را به دروازه‌بان کروات ترجیح می‌دهند ولی پلاتن‌برگ این گزارش‌ها را رد کرده و می‌گوید در صورت توافق باواریایی‌ها با مدیر برنامه‌های لیواکوویچ درباره مسائل مالی و جلب رضایت دیناموزاگرب او را باید صد در صد گزینه اصلی بایرن دانست.

نظر شما !!