ادعای عجیب مدیر عامل سابق توییتر درباره آینده دلار

جک دورسی، بنیانگذار و مدیر عامل سابق توییتر، بار دیگر حمایت بی دریغ خود را از بیت کوین ابراز و پیش بینی کرد که ارزشمندترین ارز دیجیتال جهان جایگزین دلار آمریکا خواهد شد.

دورسی نظر خود را در مورد آینده این ارز مجازی از طریق یک گفتگوی توییتری با کاردی بی، خواننده برنده جایزه گرمی، به اشتراک گذاشت. پس از اینکه این خواننده پرسید که آیا ارز دیجیتال جایگزین دلار می شود، دورسی پاسخ داد: “بله، بیت کوین این کار را خواهد کرد.”

این توییت واکنش گسترده‌ای را در این رسانه‌ اجتماعی به همراه داشت و بیلی مارکوس، یکی از بنیان‌گذاران دوج کوین Dogecoin، جوکی را منتشر کرد تا ثابت کند که رمزارز مبتنی بر الگوی رفتاری بسیار پایدارتر از دلار آمریکا است. در عین حال، دنیس پورتر، سرمایه گذار بیت کوین نیز در این باره نوشت که “چنین گفتگویی در واقع اجتناب ناپذیر بود.”

ادعای عجیب مدیر عامل سابق توییتر درباره آینده دلار

بیشتر بخوانید:

هشدار به خریداران ارزهای دیجیتال/ سرمایه تریدرهای ایرانی در معرض خطر است

پیام ساتوشی ناکاموتو به جامعه بیت کوین

خیز آمریکا برای سلطه بر بازار رمزارزها

دورسی حداقل از سال ۲۰۱۸ حمایت خود را از بیت کوین ابراز کرده است. او در ماه اوت در توییتی نوشته بود که “بیت کوین یک کشور عمیقاً تقسیم شده (و درنهایت جهان) را متحد خواهد کرد.

پس از ترک توییتر در ماه نوامبر، این میلیاردر روی شرکت فناوری مالی خود موسوم به بلاک Block که قبلاً اسکوئر نامیده می‌شد، تمرکز کرد. در ماه اکتبر، وی گفت که بلاک به دنبال ایجاد یک سیستم استخراج بیت کوین بر اساس سیلیکون سفارشی و منبع باز برای افراد و مشاغل است.

پروژه‌های موجود مبتنی بر بیت‌کوین این شرکت توسط یک کسب‌وکار برای ایجاد یک پلتفرم توسعه‌دهنده باز و یک کیف پول سخت‌افزاری برای ارز دیجیتال ارائه می‌شود.

دورسی همچنین در حال سرمایه گذاری روی بیت کوین است. وی حتی پس از سقوط بازار رمزارز در سال ۲۰۱۸، آن را ارز جهانی آینده نامید. در مارس ۲۰۱۹، دورسی گفت که هر هفته چندین هزار دلار برای خرید این ارز دیجیتال خرج کرده است.

۲۲۳۲۲۷

نظر شما !!