ارسال کارت هدیه دیجیتال با اپلیکیشن ایوا / به مناسبت یلدا؛ با متن و طرح دلخواه

سرویس نشان‌بانک اپلیکیشن ایوا به‌منظور سهولت و راحتی مشتریان، فرایند صدور کارت هدیه را به‌صورت یک خدمت نوین پیاده‌سازی کرده است؛ کاربران ایوا می‌توانند در بلندترین شب سال با استفاده از سرویس «کارت هدیه» اپلیکیشن ایوا، به‌صورت دیجیتال به افراد هدیه دهند.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، کاربران اپلیکیشن ایوا در جشن شب یلدا که بلندترین شب سال است، می‌توانند با استفاده از سرویس «کارت هدیه» که در بستر «نشان‌بانک» قرار دارد، خانواده، دوستان و عزیزان خود را به‌صورت دیجیتال یا مجازی خوشحال کنند.  البته کاربران می‌توانند در مناسبت‌های مختلف سال از جمله عید‌های ملی و مذهبی، مراسم‌ تولد، سالگرد ازدواج و … نسبت به ارسال کارت هدیه مجازی به عزیزان خود اقدام کنند. 

متقاضیان می‌توانند طرح و متن دلخواه با قلم موردنظرشان را انتخاب و از طریق شبکه‌های اجتماعی، هدیه‌شان را برای دوستان و نزدیکان خود ارسال کنند. حداقل مبلغ مورد نیاز برای صدور کارت هدیه مجازی ۲۰ هزار تومان و حداکثر ۵۰۰ هزار تومان است. 

کارت هدیه مجازی ایوا در دو قالب مجازی و فیزیکی صادر می‌شود؛ کاربر برای دریافت کارت مجازی، با کلیک کردن روی دکمه اشتراک‌گذاری می‌تواند از طریق شبکه‌های اجتماعی کارت هدیه را ارسال کند. برای دریافت فیزیک کارت نیز، کاربر می‌تواند با مراجعه به یکی از مراکز خدمت بانک ملی ایران (کیوسک/VTM) و ارائه تصویر همراه کد (QR Code) کارت هدیه خود را دریافت کند.

نظر شما !!