استاندار اصفهان: امید مردم با وحدت میان مسئولان به جایگاه اصلی خود باز می‌گردد

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین از اصفهان، سید رضا مرتضوی در بیست و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: امروزه کسانی که اعتقاد قلبی به نظام جمهوری اسلامی،انقلاب و شهدا دارند و همچنین دغدغه‌مند اصلاح امور و ارائه خدمت ویژه و خالصانه به مردم هستند، در مکان‌های مختلف برای خدمت‌رسانی مستقر شده‌اند.در شورای اسلامی شهر و شهرداری اصفهان نیز تیمی حاکم شده که دغدغه اصلی آن‌ها دغدغه مردم بوده و مردم نیز به این تیم امید دارند.

وی ادامه داد: لازم است که از همت موجود در تمامی مجموعه‌ها در جهت برطرف نمودن مشکلات مردم استفاده کنیم، سرمایه‌اجتماعی و امید مردم نکته مهمی است که این روزها خدشه‌دار شده که همدلی و وحدت میان مسئولان می‌تواند این امید را به جایگاه اصلی خود برگرداند. با توجه به اینکه اصفهان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی است، باید به مولفه‌های ادامه دهنده این فرهنگ در تصمیم‌گیری‌های خود توجه لازم داشته باشیم.

استاندار اصفهان پیرامون نگاه عدالت محوری تصریح کرد: لازم است که تدابیر لازم در زمینه حاشیه‌نشینی اندیشیده شود تا دریابیم نگاه عدالت محور و توزیع متوازن خدمات باید چگونه اتفاق بیافتد. این در حالی است که شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در این زمینه نقش مهمی بر عهده دارد.

وی افزود: ما در شهری زندگی می‌کنیم که اکنون حدود 2 سال بوده با تنش‌های آبی شدید مواجه است، روند حرکت شهر باید مبتنی بر شناخت از جایگاه استان باشد.راهبردهای اصلی توسعه گردشگری و صنایع های‌تک برای اصفهان تعریف شده که بخش قابل توجهی از توسعه گردشگری در مدیریت شهری تعریف می‌شود. فرصت‌های بسیاری در حاشیه زاینده‌رود وجود دارد که می‌تواند زیرساخت‌های ابتدایی را برای توسعه گردشگری فراهم کند، بنابراین دعوت از سرمایه‌گذاران باید از اقداماتی باشد که در محور برنامه‌های مدیریت شهری قرار می‌گیرد.

مرتضوی گفت: در حال حاضر در اصفهان حدود 1600 ابنیه میراثی وجود دارد که مشخص نیست با اعتبارات دولتی چه بلایی بر سر این میراث می‌آید. لازم است که بررسی‌های لازم در زمینه ورود بخش خصوصی در جهت حفظ میراث و رهایی از قید و بند ارقام دولتی از سوی شورای شهر صورت بگیرد. یکی از وظایفی که شورای اسلامی شهر اصفهان برعهده دارد این است که از هویت و تاریخ اصفهان محافظت کند چراکه این هویت برای مردم است.

وی خاطرنشان کرد: اصفهان در روزهای آینده میزبان شهدای دفاع مقدس می‌شود و لازم است که در این ایام میزبانی خوبی از برنامه‌ها به عمل بیاوریم. اصفهان پرچمدار ایثار و مجاهدت بوده و اگر آن را شهر شهیدان می‌نامند، باید برنامه‌های اجرایی در ایام پیش رو که متعلق به این شهدا است نیز در شأن جایگاه و مقام این شهر و شهدای آن باشد.

انتهای پیام/167/ ع

نظر شما !!