استاندار زنجان کار خود را با 2 انتصاب جدید آغاز کرد

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین از زنجان، هفتم مهرماه بود که محسن افشارچی از هیئت دولت رای اعتماد گرفت و نام خود را به عنوان سومین استاندار بومی استان زنجان ثبت کرد.

مراسم معارفه افشارچی هم با حضور وزیر کشور در 19 مهرماه برگزار شد که در آن مراسم افشارچی “شایسته‌سالاری” را مهمترین مولفه خود برای انتصاب مدیران جدید اعلام کرد.

حال در این راستا افشارچی استاندار جدید زنجان در نخستین گام مدیریتی خود دو انتصاب جدید داشته است. نکته قابل توجه موضوع اینجاست که افشارچی دست به تغییرات در دو حوزه‌ای زد که در دوران استاندار سابق کم حواشی نداشته‌اند.

شاید همین حواشی‌های زیاد در این دو حوزه سبب شده است افشارچی مجبور شود تغییرات خود را از این دو حوزه آغاز کند.

انتخاب مدیرکل حوزه استاندار

محسن داودی با حکمی از سوی محسن افشارچی به عنوان مدیرکل حوزه استاندار معرفی شد. داودی هم همانند افشارچی پیشینه علمی دارد و پیش از این در دانشگاه سراسری زنجان مشغول به خدمت بوده است. همینطور وی سابقه رئیس دفتری مصطفی طاهری نماینده مردم زنجان و طارم را در مجلس یازدهم در کارنامه کاری خود دارد.

فیاض محبی هم با حکمی از سوی افشارچی به عنوان سرپرست فرمانداری خرمدره منصوب و جایگزین حجت محمدی شد. لازم به ذکر است محبی در دولت‌های نهم و دهم سابقه مدیریتی در بخش‌های مختلف استانداری زنجان را داشته است.

انتهای پیام/ ع

نظر شما !!