اسپانیا 1-0 استرالیا/ فوتبال المپیک؛ پیروزی دشوار اسپانیا بر استرالیا

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین”، اسپانیا که در اولین بازی خود برابر مصر نتوانسته بود به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست پیدا کند، امروز محکوم به پیروزی برابر استرالیا بود. استرالیا در بازی نخست خود توانسته بود با نتیجه عالی 2-0 بر آرژانتین غلبه کند و به تساوی در بازی امروز هم راضی بود.

 

 

 

 

در ترکیب المپیک اسپانیا غیبت مارکو آسنسیو جالب توجه بود. وینگر رئالی اسپانیا برابر مصر نمایش خوبی نداشت و به نیمکت تبعید شد.

 

 

 

 

نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام رسید در حالی که اویارزابال در همان دقایق ابتدایی یک توپ را به تیر زد. در واقع اسپانیا تیم بهتر زمین بود ولی استرالیا توانست 45 دقیقه این تیم را متوقف کند.

 

 

 

 

در نیمه دوم با ورود مارکو آسنسیو و برایان خیل اسپانیا هجومی تر هم شد و در زمین استرالیا خیمه زد تا اینکه دقیقه 81 توسط اویارزابل به گل رسید.

 

 

 

سانتر مارکو آسنسیو از راست را اویارزابال بود که با ضربه سر به تور چسباند تا اسپانیا به حق خود برسد.

 

 

نظر شما !!