اسپانیا 1

آلمان امیدهای خود را برای صعود به جمع ۱۶ تیم پایانی رقابت‌ها زنده نگه داشت.

به گزارش تسنیم، تیم‌های ملی فوتبال اسپانیا و آلمان از ساعت 22:30 یکشنبه شب و در یکی از مهم‌ترین دیدارهای مرحله گروهی جام جهانی 2022، در ورزشگاه البیت به مصاف هم رفتند که تقابل قهرمانان سابق جام به تساوی یک-یک انجامید.

هر دو تیم در این مسابقه فرصت‌های پراکنده‌ای برای گلزنی داشتند که نتیجه‌ای در بر نداشت. با این حال آلوارو موراتا که در دقیقه 54 به‌جای فران تورس به زمین آمد، در دقیقه 62 دروازه مانشافت را گشود و تعویض طلایی لوئیس انریکه لقب گرفت. این پایان کار نبود و نیکلاس فولکروگ در دقیقه 83 گل تساوی بازی را به ثمر رساند. این بازیکن در دقیقه 70 جانشین توماس مولر شده بود.

لاروخا با چهار امتیاز در صدر جدول گروه E باقی ماند و برای قطعی کردن صعود خود، به یک تساوی مقابل ژاپن نیاز دارد. آلمان نیز که جام را با شکست 2 بر یک برابر ژاپن آغاز کرد، با این یک امتیاز به جام جهانی بازگشت و شکست کاستاریکا با اختلاف بیشتر از یک گل، سند صعود مانشافت به مرحله یک‌هشتم نهایی را تضمین می‌کند. البته در صورتی که دیدار اسپانیا – ژاپن به تساوی ختم نشود، آلمان با پیروزی مقابل کاستاریکا با حداقل اختلاف نیز صعود خواهد کرد.


تماشاخانه


ببینید| مزرعه قهوه در کوبا/ تلاش برای تولید قهوه فوق ممتاز




ببینید| مزرعه قهوه در کوبا/ تلاش برای تولید قهوه فوق ممتاز

logo-vid


ببینید| دیپلمات‌های آمریکایی در هند خودروهای خود را با ریکشا عوض کردند


logo-vid
فیلم های دیگر

15 سال پیش در چنین روزی

نظر شما !!