افزایش سرمایه ۳۸ میلیاردی «لاماسو» / برای رونق صنعت گردشگری در دوران پساکرونا

باگذر از دوران اوج و پرتشویش شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان و رسیدن به شرایط ایدئال واکسیناسیون سراسری، صنعت گردشگری دوباره در مسیر شکوفایی قرارگرفته، در همین راستا پلتفرم «لاماسو» موفق به افزایش سرمایه‌ای بالغ‌بر ۳۸ میلیارد تومان شده است.

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، لاماسو از گروه مالی پاسارگاد و مبتنی بر سرزمین هوشمند پاد، با جلب نظر سرمایه‌گذاران و کمیته راهبری پاد، موفق شده است سرمایه پلتفرم را برای سه سال آینده به‌اندازه ۳۸ میلیارد تومان افزایش دهد. این افزایش سرمایه در لاماسو در حضور نمایندگان سهام‌داران و اعضای کمیته راهبری سرزمین هوشمند پاد در آبان ماه ۱۴۰۰ مورد تایید قرارگرفته است.

در همین راستا اشکان نیک‌پی، مدیرعامل لاماسو اعلام کرد: «به‌روزی نزدیک هستیم که هرکسی هتلی رزرو کند، سریع و بدون معطلی و خطا، تایید رزرو خود را مستقیماً از هتل دریافت خواهد کرد. این اتفاق امروز در بیشتر از ۲۵ درصد اتاق‌های کشور افتاده که حاصل تلاش شبانه‌روزی تیم جوان، پرانگیزه و پرتلاش لاماسو بوده است».

دلیل اصلی تصویب افزایش سرمایه یادشده در لاماسو، توسعه خدمات هتلی لاماسو، بهینه‌سازی فرآیندهای ارتباط P2P هتل‌ها و آژانس‌ها، و توسعه گستره خدمات‌دهی لاماسو در کشور بوده است.

گفتنی است «لاماسو» بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده راهکارهای رزرواسیون آنلاین هتلی در ایران است که با کاهش فعالیت موردنیاز و هزینه‌ها به توسعه کسب‌وکارهای همراهان خود کمک می‌کند. راهکار لاماسو، استفاده از راهکارهای ارتباطی تمام برخط است که در فضای گردشگری فعلی کشور، نیاز مبرمی بدان حس می‌شود. با استفاده از این راهکار، استفاده نیروی انسانی به حداقل رسیده که سبب افزایش دقت و سرعت، با کاهش بار کاری نیروی انسانی می‌شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توان به وب‌سایت این مجموعه به آدرس www.lamasoo.ir مراجعه کرد.

نظر شما !!