افزایش ۵۹ درصدی قیمت یک رمزارز در هفت روز

نوسانات بازار رمزارزها همچنان ادامه دارد. برخی روزها بازار سراسر سبز است و در روزهای دیگر، روند معاملاتی تمام رمزارزها قرمز می‌شود.  

بر اساس رصد بازار رمزارزها (coinmarketcap.com) در ساعت ۱۴ و ۲۰ دقیقه امروز، نرخ بیت‌کوین با افزایش حدود ۳ درصدی نسبت به هفته گذشته و افزایش حدود یک درصد نسبت به روز گذشته، به قیمت ۳۹ هزار و ۳۷۹ دلار در بازار معامله شد. بیت‌کوین که هفته‌های گذشته به ۳۴ هزار دلار نیز رسیده بود، روند صعودی خود را تا ۴۴ هزار دلار پیش برد، اما این صعود پایدار نبود به طوری که امروز دوباره به کانال قیمتی ۳۹هزار دلار بازگشته است.

علاوه بر بیت‌کوین، رمز ارز اتریوم نیز با افزایش قیمت بیش از حدود ۲ درصد نسبت به هفته گذشته، به قیمت ۲ هزار و ۸۰۲ دلار رسید.

در این بازار، اکنون ۱۷ هزار و ۸۳۴ رمرارز در حال مبادله هستند. دامیننس (/Dominance تسلط بر بازار) بیت‌کوین اکنون به ۴۱.۸ درصد رسیده است. سهم اتریوم در این بازار نیز امروز به ۱۸.۷ درصد رسید.

افزایش ۵۹ درصدی قیمت یک رمزارز در هفت روز

 ارزش بازار ارزهای دیجیتال اکنون به یک هزار و ۷۷۶ میلیارد دلار رسیده است.

بر اساس آخرین آمار، ارزش بازار بیت‌کوین (Bitcoin) امروز۷۴۰ میلیارد و ۸۸۶ میلیون دلار و ارزش بازار اتریوم نیز ۳۳۰ میلیارد و ۸۴۶ میلیون دلار است.

در بازار امروز، تتر (Tether) یک دلار، یو اس دی کوین (USD Coin) یک دلار، بی. ان. بی (BNB) ۳۷۹ دلار و ۱۳ سنت، سولانا (Solana) ۹۰ دلار و ۶۹ سنت، کاردانو (Cardano) ۹۰ سنت، ریپل (XRP) ۷۵ سنت، ترا (Terra) ۷۷ دلار و ۸۴ سنت و آوالانچ (AVAX)  با قیمت ۸۱ دلار و ۱۷ سنت معامله شد.

۲۲۳۲۲۷

نظر شما !!