افشاگری کورینتیانس: به رونالدو پیشنهاد داده بودیم

به گزارش “ورزش سه”، رونالدو در اواخر ماه نوامبر قراردادش را با توافق دو طرفه با منچستریونایتد فسخ کرد و به عنوان بازیکن آزاد می‌توانست به هر باشگاهی که دوست دارد ملحق شود. 
پس از چند هفته گمانه‌زنی درباره آینده این ستاره پرتغالی، او در نهایت تصمیم گرفت به باشگاه النصر عربستان ملحق شود و سالانه 200 میلیون یورو دستمزد دریافت کند. 
او پیش از این گفته بود که پیشنهادهایی از چند باشگاه دریافت کرده اما به این نتیجه رسیده که بهترین انتخاب این است که به النصر ملحق شود و تجربه بازی در خاورمیانه را داشته باشد. 
حالا مونتیرو فاش کرد که یکی از پیشنهادهای ارائه شده به رونالدو برای ادامه فوتبالش از سوی باشگاه کورینتیانس بوده که با پاسخ منفی این بازیکن روبرو شده است. 

رییس این باشگاه برزیلی به Bandeirantes’ Donos da Bola گفت:« ما پیشنهادی رسمی برای جذب رونالدو ارائه کردیم. دستمزدی که در نظر داشتیم همان دستمزدی بود که از سوی باشگاه منچستریونایتد پرداخت می‌شود و قراردادی که قصد داشتیم ببندیم نیز دو ساله بود. حامیان مالی نیز در پرداخت دستمزد او به ما کمک می‌کردند.»
او با اشاره به انجام مذاکرات با ژرژ مندس، مدیر برنامه این بازیکن، اظهار داشت:« من شش یا هفت بار با مندس صحبت کردم و در آخر این پیشنهاد را از طریق فرد دیگری به دست رونالدو رساندیم. من می‌دانم که او پیشنهادهایی از اروپا هم داشت اما پیشنهاد النصر 20 برابر بیشتر بود.»

 

نظر شما !!