اقامه نماز اول وقت شهید قریشی در نبرد با داعشی‌ها+عکس

خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین _ گروه حماسه و مقاومت: سال ۹۶ از ستاد فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین لشکر فاطمیون، مأموریت گرفته بود که به عنوان نیروی رسانه به تیپ حضرت ابالفضل العباس (ع) اعزام شود. وقتی دیرالزور را از چنگ داعش پس گرفتند، تروریست‌ها به بیابان‌های جنوب دیرالزور گریخته بودند و گاهی حملاتی را به مواضع فاطمیون انجام می‌دادند.

دستور رسیده بود که همه بادیه و بیابان‌های جنوبی دیرالزور باید از وجود داعشی‌ها پاکسازی شود، رزمندگان لشکر فاطمیون برای عملیات آماده شدند و راهی شدند.

موشن گرافیک/ مخلص الی  الله

عملیات با طلوع خورشید آغاز شد و آن‌ها با سرعت زیادی در تعقیب تروریست‌ها بودند. به وسط بیابان‌ها رسیده بودند که هنگام نماز ظهر شده بود.

ناگهان یکی از ماشین‌ها از مسیر پیشروی کمی خارج شد و ایستاد. از ماشین پیاده شد، کنار خودرو جانمازش را پهن کرد و به نماز ایستاد. برای آن رزمنده جالب بود که بداند آن فرد کیست که در آن شرایط خطرناک و وسط این بیابان‌ها می‌خواهد نمازش را اول وقت بجا بیاورد، به او نزدیک شد. آن فرد کسی نبود جز سردار شهید سیداحمد قریشی، از فرماندهان خدوم لشکر فاطمیون.

در ادامه تصاویری از اقامه نماز اول وقت شهید قریشی در وسط معرکه جنگ را مشاهده می‌کنید که برای نخستین بار منتشر می‌شود:

نماز اول وقت در وسط معرکه جنگ

انتهای پیام/


نظر شما !!