الاتحاد تخت گاز به سوی قهرمانی رفت

به گزارش ورزش سه، در یکی از مسابقات هفته بیست و ششم لیگ عربستان، الاتحاد صدرنشین میزبان ابها بود و موفق شد با گل‌های رومارینیو رومارینیو (13 و 30)، عبدالرزاق حمدالله (18) و محمد الصیعری (90+1) در این مسابقه پیروز شود.

نونو سانتو، سرمربی الاتحاد، در این دیدار با تغییر روش بازی خود، حریف را غافلگیر کرد تا در دقیقه 13 و روی یک ضربه ایستگاهی، توپ ارسالی کورونادو توسط رومارینیو تبدیل به گل اول مسابقه شود‌.

الاتحاد پس از این گل به حملات خود ادامه داد و در دقیقه 18 کورونادو توپی را به پشت مدافعان ارسال کرد و حمدالله در شرایطی که دروازه‌بان حریف از دروازه خارج شده بود، با ضربه سر گل دوم تیمش را به ثمر رساند و در دقیقه 30 هم یک‌بار دیگر توپ ارسالی به پشت مدافعان به رومارینیو رسید تا او گل دوم خود را وارد دروازه حریف کند.

با آغاز نیمه دوم الاتحاد در دقایقی مالکیت را به بازیکنان ابها واگذار کرد اما با این حال موقعیت‌های زیادی هم برای گلزنی داشت که موفق به استفاده از آنها نشد تا در نهایت در دقیقه 89 مدالله العلیان به داخل محوطه جریمه ابها نفوذ کرد و به زمین خورد.

داور که در ابتدا بازیکن الاتحاد را به دلیل تمارض جریمه کرده بود، پس از بررسی صحنه از طریق VAR، با لغو کارت زرد، یک ضربه پنالتی اعلام کرد تا محمد الصیعری گل چهارم را در دقیقه 1+90 به ثمر برساند.

الاتحاد با این پیروزی 62 امتیازی شد و با فاصله 5 امتیاز از النصر در صدر جدول لیگ عربستان قرار گرفت و در طرف مقابل هم ابها با 30 امتیاز رده دهم را به خود اختصاص داد.

نظر شما !!