البرز به لیست نمایندگان لاماری افزوده شد

شهر کرج روز گذشته میزبان مراسم افتتاحیه شوروم خاص و دیدنی برند لاماری بود. پس از افتتاح نخستین واحد از نمایندگی‌ استاندارد برند لاماری در شهر مشهد، حال نوبت به استان البرز رسیده است. نمایندگی علمداری کرج دومین شوروم این برند محسوب میشود که از نظر فضای کاری و کاربردی و سبک طراحی و معماری داخلی مطابق با استانداردهای تدوین شده این شرکت محسوب میشود.

در حال حاضر و تا به این لحظه تعداد نمایندگان لاماری در سطح کشور به ۲۵ نمایندگی رسیده که از این تعداد ۷ نمایندگی در نقاط مختلف تهران قرار دارند و از شرقی‌ترین نقطه تا غربی‌ترین نقطه پایتخت تحت پوشش سرویس شبکه فزوش و خدمات پس از فروش لاماری قرار خداهد گرفت.

لازم به ذکر است، نمایندگی علمداری کرج با ارتفاع ۱۱ متری تا سقف، مساحت زیربنای ۳۹۰ مترمربع در کف و ۱۸۰ متر در طبقات فوقانی به صورت یک بالکن و یک نیم طبقه، شرایط منحصربه فردی را به عنوان یک نمایشگاه ایجاد کرده که با توجه به استانداردهای شرکت آرین امکان نمایش ۴ مدل خودرو را دارا است.

وجود اتاق‌های معلق و طراحی منحنی و شیشه‌دار اتاق‌های انتظار و عقد قرارداد از شاخصه‌های اصلی این نمایندگی به حساب می‌آید.

نظر شما !!