الدحیل، تابوی همیشگی را بشکن/ تجویز داروی فراموشی پرسپولیس در دوحه!

به گزارش ورزش سه، گوی الدحیل صبح امروز در قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به عنوان نخستین تیم بیرون آمد و لحظاتی بعد مشخص شد که این تیم باید با الشباب دیدار کند. الشباب تیم مدعی قهرمانی در لیگ عربستان است اما به هر حال رویارویی با این تیم بهتر از تقابل با الهلال عربستان، مدافع عنوان قهرمانی، بود.

الدحیل بعد از شکست الریان، تمرینات ریکاوری خود را از روز گذشته آغاز کرد و شاگردان کرسپو از امروز تمرین برای بازی روز پنج شنبه با حریف عربستانی را استارت می‌زنند.

نکته جالب در مورد الدحیل این است که آنها سه بار به جمع هشت تیم برتر آسیا رسیدند اما هرگز از این مرحله عبور نکردند تا این بزرگترین طلسم یکی از بهترین تیم‌های قاره آسیا باشد.

آخرین بار در سال ۲۰۱۸ این تیم با هدایت نبیل معلول تا یک چهارم پیش رفت و در حالی که سی دقیقه پایانی ۲-۰ از پرسپولیس پیش بود، سه گل از این تیم خورد تا به شکلی دراماتیک حذف شود.

با این حال تیم فعلی الدحیل با ۱۵ امتیاز مرحله گروهی و ثبت ۱۷ گل در شش بازی، خطرناکترین تیم محسوب می‌شود و امید اول و آخر شیوخ قطری برای قهرمانی تیمی از این کشور در لیگ قهرمانان به حساب می‌آید.

الدحیل این فصل علاوه بر داشتن ستاره سابق اینتر به عنوان سرمربی،  ستاره‌هایی نظیر ادمیلسون جونیور، مایکل اولونگا، معز علی، محمد مونتاری و… را هم دارد که به نوشته الرایه، ترکیبی پرستاره را تشکیل داده‌اند.

نظر شما !!