الزامی به عوض شدن نفرات نیست / واکنش مدیرعامل پرسپولیس به زمزمه تغییرات

به گزارش “ورزش سه”، اظهار نظر اخیر حسین قربان‌زاده، رییس کل سازمان خصوصی‌سازی مبنی بر احتمال تغییر در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و انتقاد نسبت به عدم فعالیت اعضای اقتصادی آن، موجب شد تا امروز رضا درویش در نشست خبری پیرامون این مسئله نیز به اظهار نظر بپردازد و درباره تغییر در مدیران این باشگاه صحبت کند.

درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع که «رئیس سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده است هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس باید عوض شود، آیا هیئت مدیره جدید مشتاقانه کار خواهد کرد و این اظهارنظر درست بوده است؟»، گفت: به نظر من این سؤال را باید از شخصی که این صحبت‌ها را مطرح کرده است، بپرسید.

او ادامه داد: من چند روز شنیدم که گفتند یکی از الزامات بورس این است که چند نفر از اعضای هیئت مدیره حتماً اقتصادی باشند، بنا شده است که هیئت مدیره را بررسی کنند و اگر اعضای اقتصادی نداشته باشند، احتمالاً تغییراتی انجام دهند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه «تغییر هیئت مدیره با نظر وزارت ورزش صورت می‌گیرد، آیا سازمان خصوصی‌سازی می‌تواند تغییری ایجاد کند؟»، ابراز کرد:  سازمان خصوصی‌سازی گفته‌ با هماهنگی وزارت ورزش اعضای اقتصادی را برای هیئت مدیره انتخاب می‌کنند و گفتند با هماهنگی با وزرای ورزش و اقتصاد هیئت مدیره‌ای که اعضای اقتصادی نداشته باشند را ترمیم می‌کنند؛ منظورشان این بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: این الزام نیست که حتماً هیئت مدیره ما را تغییر دهند و گفتند اگر اعضای اقتصادی نداشته باشند، تغییر صورت می‌گیرد.

نظر شما !!