المپیک 2020 توکیو| اخراج سیاسی ورزشکار بلاروس/ درخواست کمک تیمانوفسکا از IOC

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، کریستین تیمانوفسکا، دونده ماده 200 متر زنان مجبور به ترک توکیو و بازگشت به بلاروس به درخواست رئیس‌جمهور این کشور شد.

این ورزشکار بلاروسی که برای او بلیت بازگشت به مینسک تهیه شده به اجبار به فرودگاه توکیو انتقال یافت.

کریستین تیمانوفسکا گفت: من از کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) درخواست کمک و مداخله دارم. من تحت فشار قرار دارم و می‌خواهند که به اجبار به بلاروس بازگردم. من از IOC می‌خواهم به من کمک کند.

پاول لاتوشکو، یک سیاستمدار بلاروسی نیز درباره بازگرداندن اجباری دونده المپیکی این کشور اظهار داشت: تیمانوفسکا انتقاد‌هایی از تیم ملی بلاروس و به طور مستقیم از الکساندر لوکاشنکو (رئیس‌جمهور بلاروس) کرده بود. لوکاشنکو شخصا تصمیم گرفت تا این ورزشکار را از المپیک توکیو بیرون بکشاند.

کمیته بین‌المللی المپیک نیز اعلام کرد که موضوع اخراج اجباری دونده بلاروسی پیش از رقابت در المپیک توکیو را در دست بررسی دارد.

انتهای پیام/

نظر شما !!