المپیک 2020 توکیو| برنامه رقابت ورزشکاران ایران در روز هشتم/ حضور ملی‌پوشان ایران در 3 رشته

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، در هشتمین روز از بازی‌های المپیک 2020 توکیو، ملی‌پوشان اعزامی ایران در سه رشته برابر حریفان قرار خواهند گرفت.

از ساعت 5:30 صبح تیم ملی بسکتبال کشورمان در سومین دیدارش برابر فرانسه تیم صدرنشین گروه A قرار می‌گیرد و به این ترتیب به کار خود در المپیک توکیو پایان می‌دهد.

براساس برنامه و از ساعت 7:30 در مرحله مقدماتی رشته تیراندازی با تفنگ 50 متر سه وضعیت بانوان، نجمه خدمتی و فاطمه کرم‌زاده به رقابت با حریفان خواهند پرداخت.

از ساعت 15:15 نیز در رشته دوومیدانی، مسابقات دوی 100 متر مردان آغاز می‌شود، جایی که حسن تفتیان به نمایندگی از ایران حضور دارد. هنوز گروه‌بندی این رقابت اعلام نشده است تا مشخص شود، نماینده کشورمان در کنار دوندگان کدام کشورها خواهد دوید.

 

انتهای پیام/

نظر شما !!