المپیک 2020 توکیو| صالحی؛ امتیازآورترین بازیکن ایران مقابل ژاپن

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، تیم ملی والیبال ایران در بازی پنجم خود در المپیک 2020 توکیو به مصاف ژاپن رفت و با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد.

میثم صالحی و میلاد عبادی‌پور در این بازی به ترتیب 26 و 14 امتیاز برای تیم کشورمان کسب کردند. یوجی نیشیدا نیز 30 امتیاز برای ژاپن به دست آورد.

تیم ایران در پایان این بازی، 72 امتیاز از حمله، 9 امتیاز از دفاع روی تور، شش پوئن سرویس و 25 امتیاز از اشتباهات حریف کسب کرد. بازیکنان ژاپن نیز 68 امتیاز از حمله، هشت امتیاز از دفاع روی تور، 7 پوئن سرویس و 31 امتیاز از اشتباهات ایران به دست آوردند.

تیم ایران پس از این بازی از دو پیروزی و سه شکست خود، شش امتیازی شد و در مکان پنجم جدول ایستاد و به مانند ونزوئلا فرصت صعود به مرحله یک چهارم نهایی را به دست نیاورد.

نتایج سایر بازی‌های امروز به شرح زیر است:

لهستان 3 – کانادا صفر
برزیل 3 – فرانسه 2
روسیه 3 – تونس صفر
ایتالیا 3 – ونزوئلا صفر

در آخرین بازی امروز و در یک دیدار حساس از گروه B تیم‌های آمریکا و آرژانتین برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی والیبال المپیک به مصاف هم می‌روند. تیم بازنده از دور مسابقات حذف خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما !!