المپیک 2020 توکیو| صالحی؛ امتیازآورترین بازیکن ایران مقابل ایتالیا

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، تیم ملی والیبال ایران در بازی چهارم خود در المپیک 2020 توکیو به مصاف ایتالیا رفت و با نتیجه 3 بر یک شکست خورد.

میثم صالحی و میلاد عبادی‌پور در این بازی به ترتیب 14 و 12 امتیاز برای تیم کشورمان کسب کردند. عثمانی خوانتورنا نیز 20 امتیاز برای ایتالیا به دست آورد.

تیم ایران پس از این بازی از دو پیروزی و دو شکست خود، همچنان پنج امتیازی باقی ماند و به مکان پنجم جدول سقوط کرد.

در دیگر بازی امروز، تیم ملی تونس در حالی که 2 بر صفر از آرژانتین پیش بود، 3 بر 2 شکست خورد. در آخرین بازی هم دو تیم فرانسه و روسیه از گروه B به میدان می‌روند.

تیم ایران در بازی آخر مرحله گروهی از ساعت 15:10 روز یکشنبه 10 مرداد در دیداری مهم و سرنوشت‌ساز به مصاف ژاپن می‌رود.

انتهای پیام/

نظر شما !!