المپیک 2020 توکیو| فرزام: در چشم‌ بر هم زدنی 3 سال دیگر المپیک می‌رسد/ برای حفظ جایگاه‌مان کار سختی داریم

افشین فرزام در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین درباره عملکرد نازنین ملایی در المپیک ریو و کسب جایگاه یازدهم در قایق روئینگ اظهار داشت: واقعیت این است که من انتظار عملکرد بهتر از گذشته را داشتم، ولی پیش‌بینی می‌کردم که نهایتاً  بتوانیم در رده‌های اول و دوم فینال C قرار بگیریم، اما شرایطی پیش آمد که وقتی وارد مسابقه شدیم احساس کردم که می‌توانیم با یکسری تغییر تاکتیک و برنامه‌ریزی حتی نیم‌نگاهی به فینال B المپیک هم داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: ما با توجه به اینکه سال‌ها در مسابقات جهانی حضور نداشتیم واقعاً آنالیز خیلی دقیقی از رقبا نداشتیم. بعد از مسابقه اول من متوجه شدم که این کار برای ما شدنی است. بعد از آن روی رقبا از قاره آمریکا و آفریقا برنامه‌ریزی کردیم و توانستیم در نهایت با دو مسابقه خودمان را به فینال B المپیک برسانیم.

سرمربی تیم روئینگ کشورمان تصریح کرد: وقتی شما در این شرایط قرار می‌گیرید قطعاً دیده می‌شوید و کشورهای دیگر نظرشان جلب می‌شود و تازه متوجه می‌شوید که کشورهای دیگر می‌خواهند ارتباط برقرار کنند و شما را به‌عنوان یک کشور صاحب روئینگ پذیرفته‌اند. این موضوع می‌تواند باعث پیشرفت ما باشد و قطعاً انتظارها از ما بالا می‌رود. وقتی ما به فینال A و  B صعود کردیم هر کسی از ایران تماس می‌گرفت می‌پرسید چقدر شانس کسب مدال داریم در صورتی که واقعاً ما برای رسیدن به مدال باید برنامه‌ریزی‌های قوی‌تری داشته باشیم.

وی در مورد حفظ و ارتقای این جایگاه گفت: حفظ این شرایط خیلی سخت است، اما برای اینکه بتوانیم همین جایگاه را حفظ کنیم قطعاً کار خیلی سختی در پیش داریم و فرصت زیادی نداریم. در چشم بر هم زدنی سه سال دیگر می‌رسد و المپیک بعدی را در پیش داریم. متوجه شدیم با وجود شرایط کرونایی کشورهای دیگر خیلی خوب کار کرده بودند و من مطمئنم که در این سه سال برنامه‌ریزی را شروع و کار می‌کنند برای اینکه بتوانند نتیجه بگیرند.

فرزام یادآور شد: ما هم  نیاز داریم که همراه این گروه حرکت خود را انجام دهیم تا از قافله عقب نمانیم. کشورهای خیلی خوب و قدرتمندی از صعود به فینال B باز ماندند مثل سوئد، کرواسی، بلاروس و مکزیک. این کشورها قطعاً کار می‌کنند تا بتوانند جایگاه خود را دوباره برگردانند. ما در فینال B با کشورهای خیلی قوی هم‌گروه شدیم یعنی در واقع جایگاه ما همسطح آمریکا و کانادا بود و این نشان می‌دهد که از این به بعد برای اینکه خود را ارتقا دهند، برنامه‌ریزی می‌کنند و ما هم باید از این قافله عقب نمانیم. قطعاً حضور مستمر ما در مسابقات جهانی کمک شایانی به این قضیه می‌کند.

 

انتهای پیام/

نظر شما !!