المپیک 2020 توکیو| نصراصفهانی: مسابقات تپانچه 25 متر خارج از استاندارد برگزار شد/ از تیمم راضی‌ام، حق‌مان 2 مدال بود

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین از توکیو، محسن نصراصفهانی پس از پایان رقابت هانیه رستمیان در بخش سرعت ماده 25 متر تپانچه گفت: مسابقات در تمام ماده‌ها خوب برگزار شد، اما متأسفانه رقابت 25 متر بانوان را در سالن فینال برگزار کردند. این در شرایطی است که در تمام دنیا رقابت‌های این ماده در فضای باز برگزار می‌شود و در واقع تیرانداز در شرایطی که تمرین کرده است، مسابقه می‌دهد.

وی ادامه داد: درست است که همه ورزشکاران در شرایط یکسانی مسابقه دادند، اما برگزاری مسابقات به این شکل خارج از استاندارد در دنیا بود.

سرمربی تیم تیراندازی با تپانچه ایران با بیان اینکه مربیان سایر کشورها نیز به این موضوع اعتراض داشتند، تصریح کرد: به دلیل برگزاری مسابقات 20 متر مجبور شدند رقابت‌های ماده 25 متر را در سالن برگزار کنند. ژاپنی‌ها باید برنامه‌ریزی بهتری انجام می‌دادند و امکانات این کار را هم داشتند.

نصراصفهانی گفت: یک مسابقه نهایتاً باید در دو راند برگزار شود، اما این مسابقه در چهار راند برگزار شد. متأسفانه شرایط زمانی و آب و هوایی برای ورزشکاران یکسان نبود.

نصراصفهانی در پاسخ به این سؤال که با وجود تمام این مسائل از عملکرد هانیه رستمیان رضایت دارد، اظهار داشت: او عملکرد بسیار خوبی در المپیک 2020 داشت. در ایران با محدودیت فشنگ روبه‌رو بودیم. رئیس فدراسیون تمام تلاشش را کرد تا قبل از المپیک فشنگ مناسب در اختیار ما قرار دهد. اردوهای زیادی هم داشتیم، اما مشکل فشنگ همچنان پابرجا ماند. امیدوارم در آینده این مشکل حل شود.

وی درباره اینکه رستمیان در مسابقات گذشته عملکرد بهتری داشت، خاطرنشان کرد: او در این مسابقه شروع خوبی داشت، اما شرایط سخت بود و فشار مسابقه باعث شد تمرکزش را از دست بدهد.

نصراصفهانی افزود: فضای مسابقات المپیک روی همه ورزشکاران تأثیر می‌گذارد. حتی جواد فروغی هم که طلا گرفت تحت فشار مسابقات بود، اما یک ورزشکار خیلی سریع خودش را ریکاوری می‌کند و ورزشکاری دیگر نیاز به زمان دارد.

سرمربی تیم تیراندازی با تپانچه ایران با ابراز رضایت از عملکرد این تیم گفت: بی‌سابقه‌ترین عملکرد تیم تپانچه در المپیک 2020 رقم خورد. هم فروغی و هم رستمیان در اوج آمادگی گام به المپیک گذاشتند و من از آنها راضی هستم. حق‌ تیم ما کسب دو مدال بود، با این وجود من از عملکرد تیمم راضی هستم.

 

انتهای پیام/

نظر شما !!