امام جمعه اراک: اولویت دولت سیزدهم حل مشکلات اقتصادی و معیشتی با انتخاب وزاری کارآمد است

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین از اراک ، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اراک در مصلی بیت‌المقدس با اشاره به درپیش بودن آغاز به کار دولت سیزدهم اظهار داشت: دولت منتخب با برگزیدن وزرای متعهد، کارآمد، متخصص، توانمند و استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های کشور در راستای برطرف کردن مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باید اقدام عملی کند.

وی افزود: قطعا مردم حامی و پشتیبان دولت منتخب و وزرای منتخب آن هستند و دولت را در تحقق اهداف و اعتلای آرمان‌های انقلاب اسلامی کمک و یاری می‌کنند.

امام جمعه اراک با اشاره به اهمیت و جایگاه نمازجمعه گفت: بی‌شک، نماز جمعه فریضه‌ای با برکت برای ملت ایران است که عنایات خاصه امام زمان(عج) در این روز جاری می شود، چراکه نماز جمعه پشتوانه محکم عرصه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی کشور و حل مشکلات جامعه و مردم است.

دری نجف آبادی بیان کرد: در ایام شیوع کرونا برپایی نماز جمعه نقش مهمی در مدیریت بیماری کرونا داشت چراکه با تریبون نماز جمعه در دوره‌های مختلف بسیج عمومی برای حل و رفع گرفتاری‌های افراد آسیب دیده رقم خورد و ملت ایران با تاسی از روحیه دینی و انقلابی در کمک مومنانه پیشتاز بوده و توانستند حماسه‌های بزرگی از جنس ایثار و فداکاری رقم بزند.

وی ادامه داد: خوشبختانه امروز مصلی اراک به مهمترین کانون دینی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شهر بدل شده که قطعا با اختصاص این مکان مذهبی به بزرگترین مرکز واکسیناسیون در امر سلامت و بهداشت مردم پیشتاز شده است.

عضو خبرگان رهبری با ضرورت دوری از زرق و برق دنیا گفت: امروز غرب‌گرایی و اسیر زرق و برق دنیا شدن به یک آفت مهلک زندگی بشریت بدل شده و هر ملتی که خود را با سلاح تقوا و ایمان به خدا تجهیز کند حتما در برابر اهداف دشمنان و جنگ‌های متعدد آنها در مصون خواهد ماند.

وی خاطرنشان کرد: هویت ملت ایران هویتی الهی و توحیدی است و کارنامه درخشان ملت ایران با معرفت الهی و عشق و ارادت به اهل بیت(ع) آمیخته شده چراکه الگوی بزرگ ملت ایران امیرالمومنان علی(ع) است و غدیر کلاس معرفت الهی و کلاس انسانیت است که ملت ایران در این کلاس بزرگ تربیت یافته است.

دری نجف‌آبادی ادامه داد: جوانان باید از تاریخ اسلام و انقلاب درس بگیرند که حفظ کرامت و توجه به ارزش‌ها مهمترین درس تاریخ است زیرا زیرپاگذاشتن کرامت و بی احترامی به ارزش‌ها عامل شاد شدن دشمن و بها دادن به حرف‌های بیهوده و دروغ دشمنان قسم خورده است.

وی عنوان کذد: آمادگی مردم، مساجد، هیئت های مذهبی و حسینیه ها برای استقبال از ماه با عظمت محرم و صفر یک ضرورت است و باید بسیج عمومی برای تبیین و ترویج فرهنگ حسینی و فاطمی در جامعه اتفاق بیفتد چراکه ملت ایران یک ملتی عاشورایی است و رمز ماندگاری ملت عاشورایی ماندن و حسینی وار رفتار کردن است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به مانور نیروی دریایی گفت: مانور نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران در سواحل و با هدف اقتدار آفرینی در بیش از دو هزار کیلومتر فراتر از مرزهای آبی نشان از عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی است.

وی بیان کرد: قوای مسلح افتخار کشور و عامل مهم دفاعی و بازدارندگی کشور است و ملت ایران به وجود چنین نیروهای مقتدری افتخار می کند و بر خود می بالد.

انتهای پیام/711/ ت

نظر شما !!