امام جمعه بوشهر: نیروی‌های انقلابی با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مرتبط باشند

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین از بوشهر، به نقل از دفتر امام جمعه بوشهر؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری بعد از ظهر امروز در آیین سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به فرمان امام راحل در دیدار با کارکنان این نهاد به‌صورت ویدئوکنفرانس نقش مهم نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در انقلاب اسلامی را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نقش فوق‌العاده‌ای در تاریخ انقلاب اسلامی ایفا کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه این شورا سبب شد آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی همیشه تجلی داشته باشد گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سبب شد در مقابل هجمه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی دشمنان سد محکم انقلابی و از طرف دیگر، پنجره ارائه آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب با ویژگی ولایتمدار به جامعه ملی و بین‌المللی باشد.

امام جمعه بوشهر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را یک نعمت الهی دانست و بیان کرد: این شورا با وجود انقلاب اسلامی ایران متولد و رشد کرده و الحمدلله کانون حمایت و پاسداری انقلاب است.

وی نقش مهم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بصیرت‌افزایی مهم دانست و خاطر نشان کرد: تاریخ انقلاب اسلامی ایران و تاریخ ایران، حرکت ولایی، انقلابی و روشنگرانه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در عرصه‌های مختلف به ویژه 9 دی فراموش نخواهد کرد.

صفایی بوشهر افزود: این برخواسته از اندیشه‌هایی بود که نیروی انقلابی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با هدایت‌های مقام معظم رهبری ایجاد کردند و الحمدلله در استان بوشهر 8 دی آغاز و 9 دی به‌صورت ملی ایجاد شد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: در این راستا کارنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، یک کارنامه بسیار نورانی و درخشان است و آثار و برکات آن کاملاً مشهود است.

امام جمعه بوشهر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را یک شورا راهبردی، انقلابی، ولایی و مردمی دانست و گفت: هر جایی و به شکل‌های مختلف که انقلاب به حمایت‌های مردمی نیاز دارد، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در عرصه مدیریت حضور میدانی مردم و حرکت‌های انقلابی پیشگام است و در این راستا شورا هماهنگی، یک شورای راهبردی، انقلابی، ولایی و مردمی است که کارنامه آن بسیار روشن و تابناک است.

صفایی بوشهری بیان کرد: از دیرباز در عرصه انقلاب همیشه جریان‌های مختلف تخریب، تضعیف و تخریب انقلاب در فضای بیرونی و داخلی مواجهه بودیم و جهان استکبار و مزدوران آنها همیشه دنبال تخریب آرمان و ارزش‌های انقلاب هستند، اگر نتوانند تخریب کنند تضعیف و تحریف را دنبال می‌کنند.

وی عنوان کرد: هدایت مردم به سمت انقلاب ناب اسلامی ایران که همان انقلاب آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی است که در صدر آن ولایت‌مداری است که اگر ما بتوانیم این را حفظ کنیم مصون خواهیم ماند.

امام جمعه بوشهر تأکید کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از ارکان و کانون‌های مهم حفظ انقلاب در مقابل هجمه‌های تخریبی، تضعیفی و تحریفی علیه اهداف، محتوا و راه انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر خاطرنشان کرد: در فتنه 88 بسیاری آمدند که براندازی و تخریب ایجاد کنند اما هدایت‌های مقام معظم رهبری و میدان‌دار شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در حوزه‌های تبلیغی توانست این فتنه عظیم و حساب شده را درهم شکسته و این تهدید بزرگ را به یک فرصت بسیار قوی برای نظام تبدیل کند.

صفایی بوشهری افزود: افرادی که در فتنه 88 دارای اندیشه‌های شوم بودند و مثلث تخریب، تضعیف و تحریف را مدیریت می‌کردند که در این فتنه شناخته شدند و انقلاب از آنها پاک شد، این هنر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

وی باتأکید بر تقویت توانمندی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: باید همه نیروی‌های انقلابی در سطح ملی و استانی با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مرتبط باشند و خود را عضو این شورا بدانند.

انتهای پیام/190/س

نظر شما !!