امضای تفاهم‌نامه میان صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها و بانک تجارت / بازنشستگان بانک تجارت، نخستین دریافت‌کنندگان تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی

تفاهم‌نامه مشترک صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها و بانک تجارت در خصوص پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی به منظور تأمین و رفع نیازهای ضروری بازنشستگان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، محمدابراهیم آقابابائی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها ضمن ابراز خرسندی از اجرایی شدن این طرح، خاطرنشان کرد: «حفظ کرامت بازنشستگان و توجه به معیشت آنان مهم‌ترین دغدغه صندوق بازنشستگی بانک‌هاست.»

ضمن سپاس از مدیریت و مجموعه بانک تجارت برای پیشگامی در ارائه تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی، اظهار امیدواری کرد که سایر بانک‌های عضو نیز برای ارائه این خدمت، اعلام آمادگی نمایند.

هادی اخلاقی، مدیرعامل بانک تجارت از بازنشستگان بانک تجارت به‌عنوان آیینه خدمت صادقانه در این بانک یاد کرد و از اهتمام جدی این بانک برای خدمت به این قشر شریف سخن گفت. اخلاقی ضمن تقدیر از تلاش‌های صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها در راستای خدمت و تکریم بازنشستگان، اعلام آمادگی کرد که این بانک برای حمایت از بازنشستگان در کنار صندوق خواهد بود.

شایان ذکر است پیشنهاد ارائه این تسهیلات از سوی صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها به تأیید هیئت‌امنای صندوق رسید و شورای هماهنگی بانک‌ها نیز آن را مصوب نمود. در حال حاضر مذاکرات میان صندوق و سایر بانک‌های مشترک جهت عقد تفاهم‌نامه و اجرایی شدن ارائه این تسهیلات برای بازنشستگان سایر بانک‌های مشترک ادامه دارد.

نظر شما !!