انتظار رومنیگه پس از حذف زودهنگام آلمان: قهرمانی در UCL!

به گزارش “ورزش سه” کارل هاینز رومنیگه، مدیرعامل سابق بایرن مونیخ، انتظار ندارد غم و اندوه بازیکنانی که با آلمان در جام جهانی حضور داشتند، روی عملکرد آنها در تیم بایرن مونیخ تأثیر بگذارد.

رومنیگه سال 2018 را یادآور شد که ژرمن ها در مرحله گروهی از جام جهانی روسیه حذف شدند. اتفاقی که در آخرین جام جهانی در قطر هم رخ داد و بایرن موفق شد در سال 2019 قهرمان لیگ و جام حذفی شود.

رومنیگه قبل از اینکه تیم سه شنبه هفته آینده تمرینات خود را از سر بگیرد و برای نیم فصل دوم آماده شود، گفت: “آنها ناامیدی خود را با جاه طلبی در بوندسلیگا جبران کردند و بهترین عملکرد خود را در بایرن ارائه کردند.”

وی افزود: بسیار شگفت‌زده‌ام از این که چگونه این تیم پس از شکست در یک سری مسابقات در ابتدای لیگ تعادل خود را به دست آورد و پس از آن قبل از دوره تعطیلات به دلیل رقابت‌های جام جهانی در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفت.

نخستین دیدار اف سی هالیوود بعد از تعطیلات زمستانی در روز بیستم ماه جاری برابر لایپزیگ خواهد بود.

اما رومنیگه از میزان مصدومیت تیم ابراز نگرانی کرد زیرا تایید شده که مانوئل نویر دروازه بان و لوکاس هرناندز مدافع این تیم به ترتیب به دلیل شکستگی از ناحیه ساق پا و پارگی رباط صلیبی تا پایان فصل غایب خواهند بودند. او در این باره می‌گوید:“آرزوی من در سال جدید این است که دیگر بازیکنی مصدوم نشود.”

هرچند هنوز مشخص نیست که آیا سادیو مانه پس از مصدومیت از ناحیه ساق پا در دیدار بایرن با پاری سن ژرمن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهد داشت یا خیر.

بایرن در فینال 2020 پی اس جی را شکست داد، اما در سال 2021 در یک چهارم نهایی مغلوب این تیم شد و از همین رو رومنیگه انتظار دارد یک بازی قدرتمند در برابر تیم پر ستاره فرانسوی برگزار کند:” دو بازیکن برتر جام جهانی لیونل مسی و کیلیان امباپه در پاری سن ژرمن بازی می کنند. بر اساس مسابقاتی که در قطر برگزار شد، توانایی‌های تهاجمی حریف عالی است.”

وی در پایان گفت: “شرایط برای بایرن برای قهرمانی مجدد در سال 2023 خوب است و می دانیم که انتظارات در لیگ قهرمانان اروپا نیز در این فصل بسیار بالاست.”

نظر شما !!