انجام عملیات‌های مرتبط با چک صیادی با اپلیکیشن ۷۲۴ امکان‌پذیر شد

شرکت پرداخت الکترونیک سامان با طراحی برنامه موبایلی ۷۲۴ و اتصال آن به سامانه صیاد، موجب افزایش اعتبار، امنیت و بالا رفتن میزان اعتماد در معاملات شده است، زیرا با استفاده از این سامانه در برنامه ۷۲۴ می‌توان در کوتاه‌ترین زمان گزارشی از عملکرد صادرکننده چک را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، افزایش چک‌های برگشتی و پرونده‌های متعدد حقوقی و کیفری مرتبط با چک منجر به تأسیس سامانه صدور دسته‌چک ( سامانه صیاد ) از سوی بانک مرکزی شد که به کمک این سامانه چک‌های برگشتی کاهش چشم‌گیری پیدا کردند.

با توجه به اینکه دارندگان دسته‌چک موظف هستند،هنگام صدور چک، اطلاعات آن را در سامانه صیاد ثبت کنند، شرکت پرداخت الکترونیک سامان با طراحی برنامه موبایلی ۷۲۴ و اتصال به سامانه صیاد، موجب افزایش اعتبار، امنیت و بالا رفتن میزان اعتماد در معاملات شده است، نکته حائز اهمیت هنگام استفاده از خدمات سامانه صیاد در برنامه ۷۲۴ برای کاربران این است که باسیم کارتی که مالکیت آن متعلق به خودشان است. وارد این سامانه شوند.

جهت استفاده از خدمات سامانه چک صیاد می‌توان برنامه موبایلی ۷۲۴ را از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر، شماره‌گیری کد دستوری (#۷۲۴*) و همچنین از طریق وب‌سایت رسمی شرکت پرداخت الکترونیک سامان به آدرس sep.ir دریافت کرد.

نظر شما !!