انزو فوتبالیست بزرگی نیست/ چلسی یک بازیکن 100 میلیونی دارد که قدم می‌زند!

به گزارش “ورزش سه”، انزو فرناندز که در انتقالات زمستانی با رقمی بالغ بر 100 میلیون یورو از بنفیکا به چلسی پیوست، هنوز نتوانسته ارزش هایش را در این تیم ثابت کند و در هر دو بازی رفت و برگشت برابر رئال در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان یکی از بازیکنان ضعیف زمین بود. انزو سه شنبه شب نتوانست برابر رئال کار خاصی انجام دهد و کهکشانی ها با برتری 0-2 در استمفوردبریج راهی نیمه نهایی شدند.

وسلی اسنایدر با انتقاد از عملکرد انزو گفت: «وقتی برای خرید شما 100 میلیون یورو هزینه می کنند، حداقل باید در زمین پرانرژی و مشتاقانه بدوید ولی انزو برابر رئال قدم می‌زد. وقتی بازی انزو را دیدم، از خودم پرسیدم، واکنش مالک چلسی چه خواهد بود؟ معتقدم هیچ ولی اگر من مالک چلسی باشم، او را به یک جلسه فوری دعوت می کنم.»

اسنایدر ادامه داد: «معتقدم انزو حتی بازیکن بزرگی هم نیست و پس از قهرمانی جهان که به لطف درخشش و نبوغ لیونل مسی حاصل شد، بیش از اندازه از او تعریف کردند. انتظار داشتم انزو در چلسی مثل تیم ملی کشورش بازی کند ولی اصلا اینطور نبوده و او از فرم خودش به دور است. بازی کانر گلگر را دیدید؟ او خیلی بیشتر از انزوی 100 میلیون یورویی می دوید.»

نظر شما !!