انهدام باند توزیع سلاح غیرمجاز در کرمانشاه/ کشف ۱۰۰ قبضه سلاح

به گزارش فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین از کرمانشاه، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس “کرمانشاه” مبنی بر ورود یک محموله اسلحه غیرمجاز از کشورهای همسایه به داخل استان توسط اعضای یک باند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی محل تردد خودرو حامل سلاح های قاچاق در شهر “ماهیدشت” شده و در عملیاتی غافلگیرانه آن را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: در بازرسی از خودرو سمند توقیفی، 100 قبضه کلت کمری غیرمجاز که به شکل حرفه‌ای جاساز شده بود، کشف شد.

سردار جاویدان با اشاره به دستگیری یک نفر در این خصوص، از شناسایی دیگر اعضای باند و تلاش برای دستگیری آن ها خبر داد.

کشف 1980 قبضه سلاح غیرمجاز در 9 ماهه امسال

وی در ادامه از کشف یک هزار و 980 قبضه سلاح غیرمجاز در 9 ماهه سپری شده از سال جاری خبر داد و گفت: کشفیات این حوزه نسبت به مدت مشابه سال قبل 40 درصد رشد داشته است.

رئیس پلیس استان کرمانشاه همچنین با اشاره به کشف 24 هزار و 400 عدد فشنگ در مدت زمان یاد شده، افزود: کشفیات مهمات نیز با رشد 100 درصدی روبرو شده است.

سردار جاویدان در پایان با اشاره به انهدام 19 باند توزیع سلاح و مهمات در استان طی سال جاری و رشد 47 درصدی نسبت به سال قبل، گفت: مبارزه با قاچاقچیان سلاح و مهمات که به ایجاد ناامنی در جامعه دامن می زنند از مهمترین برنامه های پلیس به شمار می رود.

نظر شما !!