اولین برندگان ربع‌سکه پات‌لایف جایزه خود را دریافت کردند

پات‌لایف نخستین برندگان ربع‌سکه خود را شناخت. شرکت ایران‌کیش اعلام کرده بود بنا دارد به هفت مشترک پات‌لایف که این اپلیکیشن را به تعداد بیشتری از افراد معرفی کرده‌اند، ربع‌سکه هدیه دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران‌کیش، سه نفر از هفت برنده ربع‌سکه پات‌لایف که این اپلیکیشن را به تعداد بیشتری از افراد معرفی کرده بودند با حضور در شرکت کارت اعتباری ایران‌کیش جایزه خود را دریافت کردند.

فاطمه کریمی ۲۵ ساله از استان گلستان و شهر کلاله یکی از این برندگان است. او با بیان اینکه این اپلیکیشن را به بیش از ۱۲۰ نفر معرفی کرده، می‌گوید آشنایی‌اش با پات‌لایف از طریق یکی از کانال‌های تلگرامی بوده و بیشتر برای خرید شارژ و کارت‌به‌کارت از آن استفاده می‌کند. او اینکه با معرفی اپلیکیشن به شخص دیگر می‌توان صاحب‌ امتیاز شد را یک انگیزه خوب می‌داند؛ هرچند معتقد است در قیاس با یکی دو مورد از اپلیکیشن‌ها که پیش‌تر با آن کار می‌کرده، استفاده از پات‌لایف بهتر و سریع‌تر بوده و البته بخش‌های متنوع‌تری هم دارد.

افشین فلاح‌زاده ۲۶ ساله از استان لرستان و شهر خرم‌آباد هم که آشنایی‌اش با پات‌لایف از طریق یکی از دوستانش بوده، این نرم‌افزار را به بیش از ۱۰۰ نفر معرفی کرده است. فلاح‌زاده تراکنش‌ با پات‌لایف را بدون قطعی و سریع می‌داند و تأکید دارد هر چقدر رابط کاربری این اپلیکیشن بهتر باشد، استقبال از آن هم بیشتر و بیشتر می‌شود. هرچند قرعه‌کشی‌هایی بدین نحو را نیز برای انگیزه کاربران و استفاده از این‌گونه اپلیکیشن‌ها مفید می‌داند.

علی دهقان ۵۵ ساله که از بابل به تهران و ایران‌کیش آمده هم می‌گوید که این نرم‌افزار را دخترش برای او نصب کرده و نسبت به اپلیکیشن‌های دیگر، منوها و گزینه‌های بیشتری دارد، به نحوی که در هر بخش پات‌لایف با شبکه‌ای از امکانات روبه‌رو می‌شود. دهقان از دنبال‌کردن برنامه تلویزیونی احوال‌پرسی توسط خانواده‌اش و در جریان قرار گرفتن این مسابقه از طریق آن هم سخن می‌گوید.

گفتنی است پات‌لایف در طول برگزاری برنامه تلویزیونی احوال‌پرسی که هرهفته پنجشنبه ساعت ۹ شب از شبکه دوم سیما پخش می‌شود، جوایز متعددی را برای کسانی که این اپلیکیشن را معرفی کنند، در نظر گرفته که شماره موبایل برندگان و جوایز اهدایی هر قسمت، در بخش احوال‌پرسی این نرم‌افزار قابل مشاهده است. یکی از بخش‌های این مسابقه، اهدای جایزه ربع‌سکه به هفت نفر از کسانی است که این اپلیکیشن را به بیشترین افراد معرفی کرده‌اند که تاکنون سه نفر از این هفت نفر با حضور در ایران‌کیش جایزه خود را دریافت کردند.

برای دانلود اپلیکیشن پات‌لایف می‌توانید کد #۱*۷۸۸* را شماره‌گیری کنید یا به گوگل‌پلی مراجعه کنید.

نظر شما !!