او امشب بلیط فینال آبی اناری ها بود/ صعود بارسا به فینال با دستان تراشتگن (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، دیدار تیم های بارسلونا و بتیس در پایان 120 دقیقه با تساوی دو بر دو به پایان رسید تا سرنوشت دومین پای فینال سوپر جام فوتبال اسپانیا نیز با ضربات پنالتی تعیین شود؛ جایی که مثل شب گذشته، پای یک دروازه بان در میان بود.

مارک آندره تراشتگن یک بار در نیمه دوم وقت های قانونی و یک بار در نیمه دوم وقت های اضافه دروازه خود را باز شده دید. او در ضربات پنالتی هم شروع خوبی نداشت و بتیسی ها دو ضربه اول خود را گل کردند.

در شرایطی که بارسا هم دو پنالتی اول خود را مثل بتیس گل کرده بود، اولین پنالتی خراب شده از راه رسید. این پنالتی را خوانمی زد و تراشتگن با یک تشخیص درست آن را مهار کرد. بعد از گل شدن پنالتی بارسا، کار برای بتیس سخت شد چرا که اگر این تیم چهارمین پنالتی خود را از دست می داد، فاصله ای تا شکست نداشت.

ویلیام کاروالیو پشت ضربه چهارم بتیس ایستاد اما او هم مثل خوانمی مغلوب گلر آلمانی حریف شده و پنالتی خود را از دست داد. با گل شدن پنالتی چهارم بارسا توسط پدری، پیروزی این تیم مسجل شد تا شاهد صعود آبی اناری ها به فینال با درخشش تراشتگن باشیم. این اتفاق در شرایطی رخ داد که شب گذشته کورتووا بابت مهار یک پنالتی والنسیا که منجر به برد رئال شد، مورد تمجید رسانه ها و هواداران قرار گرفته و بلیط فینال کهکشانی ها نام گرفته بود.

نظر شما !!