ایردراپ جدید به دارندگان ریپل؛ عرضه ۲۰۰ میلیون توکن SOLO

پروتکل سولوژنیک (Sologenic) مبتنی بر XRP Ledger اعلام کرد ایردراپ ۱ میلیارد دلاری را برای دارندگان توکن‌های XRP و SOLO برگزار خواهد کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دیلی هودل، سولوژنیک اکوسیستمی است که بر روی ریپل لجر (XRPL) ساخته شده است و طیف وسیعی از دارایی‌ها از بازارهای مالی سنتی تا NFTها را روی XRPL به صورت توکن درمی‌آورد. Sologenic قرار است تعداد ۲۰۰ میلیون از توکن‌های اختصاصی خود به نام SOLO را به دارندگان توکن‌های XRP و SOLO اهدا کند. قیمت توکن SOLO در حال حاضر برابر ۵.۴۹ دلار است که بدین معنی است که این ایردراپ ارزشی بیش از ۱.۰۷ میلیارد دلار را خواهد داشت.

سرمایه‌گذاران برای دریافت ایردراپ توکن‌های SOLO می‌توانند از ۲ طریق اقدام کنند. در روش اول کاربران باید توکن‌های XRP یا SOLO خود را روی صرافی‌های متمرکزی که از این ایردراپ پشتیبانی می‌کنند نگهداری کنند. در روش دوم کاربران می‌توانند با ایجاد Trustline از طریق کیف‌پول‌های خصوصی خود در این پروتکل، در این ایردراپ شرکت کنند. تراست لاین یک ویژگی از XRP Ledger است که اجازه می‌دهد رمز ارزهایی به جز XRP در این شبکه صادر شوند و بین حساب‌ها انتقال داده شوند. همچنین این ویژگی به حساب‌ها اجازه می‌دهد تا مقداری از آن ارز را نگهداری کنند.

اسنپ شات موجودی حساب‌ها در تاریخ ۲۴ دسامبر (۳ دی) انجام می‌شود و سولوژنیک تعداد ۱۰۰ میلیون SOLO را در میان حساب‌های کاربری واجد شرایط که XRP را هولد داشته‌‌اند (و تراست لاین ایجاد کرده باشند) توزیع می‌شود و ۱۰۰ میلیون سولو نیز به حساب‌هایی تعلق خواهد گرفت که توکن SOLO را نگهداری می‌کنند.

بازار جدید سولوژنیک کاربران را قادر می‌سازد تا توکن‌های NFT خود را در ۸ دسته بسازند که از جمله آن‌ها می‌توان به موشن‌گرافی، موسیقی و ورزش اشاره کرد. همچنین به کاربران این اجازه داده می‌شود با پرداخت یک کارمزد تراکنش تا چندین NFT روی XRPL را ایجاد کنند.

باب راس (Bob Ras) هم‌بنیان‌گذار سولوژنیک اعلام کرد:

با در نظر گرفتن فعالیت کاربران روی صرافی غیرمتمرکز سولوژنیک، سطح هیجان جامعه پیرامون SOLO و نیاز برای بازار NFT سریع و به صرفه، اعتقاد دارم این پلتفرم غیرمتمرکز جدید بازار NFT خواهد توانست تا شرایط را برای سازندگان و خریداران این آثار تغییر دهد.

شایان ذکر است جزییات شرکت در ایردراپ قبلی این پروژه در این مطلب توضیح داده شده است. جزییات ایردراپ جدید سولوژنیک در این صفحه قرار دارد.

نظر شما !!